Металлоконструкции

Металоконструкції: їх різновиди та переваги

Металоконструкції можна вважати найбільш розповсюджені типом матеріалів, які використовуються в безлічі різних сегментів — від промисловості до будівництва. Вони характеризуються високою варіативністю, доступністю, міцністю та надійністю, що і обумовлює високий попит на них.

Різновиди металоконструкцій

Металоконструкції являють собою цілий комплекс виробів. Вони представлені з’єднувальними, опорними, несучими та іншими елементами, що дозволяє комбінувати їх у повноцінні споруди.

Залежно від способу їх застосування виділяють наступні металоконструкції:

  • Використовуються для будівництва висотних споруд (вежі, башти, опорні стовпи тощо). – Застосовуються для монтажу конструкцій металургійного призначення (повітряні нагнітачі, пиловловлювачі і т. д.).
  • Будівельні елементи (різні балки, перекриття, армуючі сітки тощо). – Елементи обслуговування будівель (сходи, марші, площадки, огородження і т. д.). – Для будівництва каркасних споруд (колони, балки, вітражі, панелі, ворота тощо).

Крім того, різноманітність металоконструкцій обумовлено і способом їх обробки. Найбільш поширеними вважаються оцинковані елементи, які використовуються на об’єктах з підвищеною вологістю.

Металоконструкції: переваги

Серед найбільш значущих переваг металоконструкцій можна виділити:

  • Легкість. При використанні металоконструкцій можна уникнути подготовкеи потужного фундаменту за рахунок невеликої ваги виробів. Це дозволяє знизити кінцеву вартість роботи.
  • Надійність. Несуча здатність металоконструкцій і їх стійкість до зовнішніх впливів дозволяє забезпечити високу міцність і долговенчость кінцевої споруди.
  • Простота монтажу та транспортування. Металоконструкції розраховуються таким чином, що їх монтаж не вимагає наявності складних технічних засобів і великої кількості робочої сили. З доставкою виробів може впоратися навіть звичайних вантажний транспорт.
  • Доступність. Металоконструкції та швидкомонтовані будівлі характеризуються доступною вартістю, що досягається за рахунок низьких матеріаловитрат, а також серійністю виробництва.

Таким чином, металоконструкції можна вважати найбільш вигідним та ефективним засобом для реалізації будівельних, промислових і виробничих проектів.

ТОВ «ДОСВІД 2002» у 2012р. збудувало та ввело в експлуатацію власний виробничий комплекс з виготовлення металоконструкцій будівельного спрямування потужністю до 600тн/міс.

Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм: колона-балка, колона-ферма, рамні конструкції; конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти, різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд.