завод з виробництва пелет

KSG Agro запустить на Дніпропетровщині завод з виробництва пелет

Компанія KSG Agro планує запустити в Дніпропетровській області завод з виробництва пелет до кінця 2019 року.

Про це під час прес-туру журналістам повідомив генеральний директор Сергій Мазін.

За його словами, потужність нового заводу складе 60 тис. тонн на рік. Наразі будівля заводу готова на 70% та закуплено 100% обладнання. Завод складається з двох ліній по 30 тис. тонн пелет в рік.

«З початку будівництва проект запуску заводу коштував близько мільйона доларів. Напевне сьогодні ця сума менша, оскільки з цього мільйона монтажні роботи складали близько 40%, а в доларовому еквіваленті вони подешевшали. Крім того, якщо ми говоримо про мільйон доларів, то це запуск двох ліній. А з початку можна запустити лише одну. Залишилося 2-3 місяці монтажних робіт і його можна запускати», — сказав Мазін.

Також, за словами гендиректора, для того щоб діяльність цього заводу була рентабельна, то його потрібно завантажити не мені ніж на 50%.

«Тому ми зараз посиленими темпами розвиваємо власну генерацію тепла, яка забезпечує споживання пелет. Якщо ми перевалимо за цифру 10-12 тис. тонн в рік, ми зможемо безпечно запускати лінію на новому заводі і тоді в нас з’являться той проміжок продуктивності (10-15 тис. т в рік) під продаж на відкритий ринок, внутрішній чи зовнішній», — резюмував Сергій Мазін.