Коллекторнный шкаф

ШАФИ КОЛЕКТОРНІ ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

З настанням холодів все більше людей замислюється над питанням: «Як більш економніше та ефективніше використовувати енергоресурси, наприклад такі як газ, електроенергія, тверде паливо тощо?».

Економія енергоресурсів може здійснюватися декількома способами. Перший спосіб — це безпосереднє зниження ресурсів через відключення різного роду приладів, зменшення температури повітря в кімнатах шляхом відключення опалювальних приладів, та іншими подібними способами. Другий спосіб — це використання енергозберігаючих технологій, які здійснюють регулювання безпосередньо ресурсами для більш ефективного використання. Так компанія Valtec розробила, а також здійснює реалізацію по всьому світі шаф колекторних для регулювання теплої підлоги .

Колекторна шафа оснащена всіма необхідними матеріалами: такими, як: штанговим розподілювачем з витратомірами, головками з виносним датчиком, термостатичним вентилем, насосом, шаровим краном, сервоприводами (термометрами), гарнітурою підключення насоса, шаровими кранами з термометрами, перепускним клапаном — для здійснення регулювання та управління теплою підлогою в кімнатах.