Port_uzhnyi

Почались роботи з днопоглиблення в порту «Южний»

Компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd. почала роботи з днопоглиблення в порту «Южний». Про це повідомляє ЦТС.

Відповідна інформація була розміщена на сторінці China Harbour Ukraine в Facebook. Також повідомляється, що «роботи триватимуть до кінця грудня 2019 року».

Нагадаємо, що CHEC виконає днопоглиблення у внутрішній акваторії порту Південний в рамках укладених раніше контрактів по двом проектам:

– «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту «Южний» (перша черга) – днопоглиблення підхідного каналу для MV Cargo;

– «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів № 5-6 порту” «Южний» (будівельно-монтажні роботи)».

Як уточнюють в Адміністрації морських портів України, в даний момент роботи проходять в рамках проекту, який передбачає збільшення глибин до 16 м для запуску одного з найбільших в Україні зерноперевантажувальний комплексів – терміналу MV Cargo. Ділянка, на якій ведеться днопоглиблення, знаходиться в північно-західній частині Малого Аджалицького лиману на акваторії проектованих причалів №№ 23-25. Роботи вестимуть три земкараван, що складаються з трьох грейферних земснарядів, дев’яти грунтоотвозних шаланд, морського буксира і двох робочих катерів. Загальний проектний обсяг днопоглиблення становить 4 393 075 куб. м. Скидання вилученого грунту буде здійснюватися на морський відвал, який знаходиться на відстані 20,5 км від ділянки днопоглиблення. Роботи тут триватимуть до 31 березня 2018 року.

Днопоглиблювальні роботи відбуваються за такою схемою: грейферний земснаряд навантажує грунт в грунтоотвозную шаланду, яка переміщує віддалений грунт на морський відвал і розвантажує його шляхом розкриття дна шаланди, після чого повертається до земснаряду. Для забезпечення безперебійної роботи з іншим грейферним земснарядом працює три шаланди.

 

Читайте також: «НІБУЛОН» ПОЧНЕ БУДУВАТИ НАЙБІЛЬШИЙ ЕЛЕВАТОР НА ХЕРСОНЩИНІ

 

 

 

 

Строительная компания «Досвід 2002» предлагает весь спектр строительных услуг по возведению промышленных комплексовторговых центровангаровлогистических центровзаводовограждающих конструкцийскладов и других быстровозводимых зданий. На производственных мощностях «Досвід 2002» изготавливаются сборные балки перекрытия, колонны и фахферки стальных каркасов одноэтажных и многоэтажных строений, лестничные марши и площадки, стальные сварные стропильные фермы и другие стальные строительные конструкции.