Завод по переработке мусора

В Украині побудують ще один мусоропереробний завод

У Харкові на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів буде побудований сміттєпереробний завод.

Відповідне розпорядження Кабміну підписала Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, розповіли в прес-службі Харківської міськради.

Загальна площа заводу становитиме 39 га. Підприємство обладнують газопоршневими і паротурбінними установками для переробки відходів і виробництва електроенергії. На будівництво заводу планується витратити 1 млрд. 364 млн. Грн. Побудувати сміттєпереробне підприємство має намір за 2,5 року.

Електроенергію, яка буде вироблятися на заводі, будуть продавати енергоринку, заробляючи таким чином кошти на погашення кредиту від Світового банку.
Як зазначав раніше перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, Харків – єдине місто в Україні, де буде створено таке підприємство.

budport.com.ua

Читайте також: УКРАИНА НАЧНЕТ СТРОИТЕЛЬСТВО ЗАВОДА БОЕПРИПАСОВ

 

ТОВ «ДОСВІД 2002» у 2012р. збудувало та ввело в експлуатацію власний виробничий комплекс з виготовлення металоконструкцій будівельного спрямування потужністю до 600тн/міс.

Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм: колона-балка, колона-ферма, рамні конструкції; конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти, різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд.

Виробничий комплекс повністю забезпечений сучасним технологічним обладнанням, яке дозволяє випускати потрібні обсяги металоконструкцій, в т.ч.: багатофакельна машина кисневого різання з ЧПУ, дробоструминна машина очищення поверхонь; збиральна лінія зі станком правки грибовидності; торцефрезерний верстат; гільйотини, радіальні свердлильні верстати, листо- та трубозгинальні верстати, лінії автоматичного зварювання під шаром флюсу, напівавтомати зварювальні, фарбувальні станції безповітряного розпилення, камера порошкового фарбування та ін. Окрім цього, з метою перевірки якості виготовлення збиральних одиниць складних конструкцій (силоси, резервуари), у виробничому комплексі наявний майданчик для проведення контрольного збирання.

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.