Посадочная полоса в Индии

В Індії придумали нову технологію будівництва злітних смуг (лайфхак)

Уряд Індії має намір перебудувати більше десятка автомагістралей для можливості посадки на них літаків, передає ЦТС з посиланням на Hindustan Times.

Спочатку планувалося використовувати 21 шосе для посадки літаків, але після аналізу ситуації і обговорення з

представниками ВВС було прийнято рішення зупинитися на 12. В екстрених випадках їх будуть використовувати, як ЗПС. В інший час вони як і раніше будуть доступні для звичайного руху.

Цей проект був задуманий в зв’язку з частими стихійними лихами в різних регіонах Індії. Повені, зсуви і циклони часто блокують величезні території і доставка необхідних вантажів та рятувальників в райони надзвичайних ситуацій стає можливою тільки по повітрю. І якщо посадити вертоліт ще можливо на будь-який більш-менш рівній площадці, то для посадки літака потрібні спеціальні умови.

Для цього магістралі будуть укріплені додатковим покриттям і частково розширені. У разі необхідності частина шосе буде блокуватися і ділянка буде використовуватися для посадки повітряної техніки.

До проекту увійшли наступні шосе: Джамшедпур-Баласорі (Jamshedpur-Balasore) і Чаттарпур-Дигха (Chattarpur-Digha) в штаті Орісса, Кішангандж-Іслампур (Kishanganj-Islampur) в Біхарі, Делі-Морадабад (Delhi-Moradabad) в Уттар-Прадеш , Біджбехара-Чинар багх (Bijbehara-Chinar Bagh) в штаті Джамму І Кашмір, Рампур-Катгодам (Rampur-Kathgodam) в Уттаракханд, Лакхнау-Варанасі (Lucknow-Varanasi) в Уттар-Прадеш, Дварка-Малія (Dwarka-Maliya) в Гуджараті, Кхарагпур-Кеонджхар (Kharagpur-Keonjhar) в Західній Бенгалії, Моханбарі-Тінсукії (Mohanbari-Tinsukia) в Ассамі.

За словами директора Національного управління автомобільних доріг Діпак Кумара, будівельні роботи почнуться в найближчі три-чотири місяці.

Читайте також: “УКРАВТОДОР” ГОТУЄТЬСЯ ДО БУДІВНИЦТВА ПЕРШОЇ ПЛАТНОЇ ДОРОГИ

budport.com.ua

 

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.