Дніпро

Документи на будівництво у Дніпрі відтепер можна оформити онлайн на сайті IGov

На електронному порталі iGov з’явилася нова послуга – оформлення документів на будівництво. Поки що онлайн-сервіс доступний тільки дніпрянам, але незабаром його

планують розповсюдити на всю область, повідомляє ukrinform.ua.
Про це розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.

«Один із пріоритетів команди ОДА – перевести в електронну форму найбільш популярні у населення послуги. Тепер онлайн можна подати й документи до державного архітектурно-будівельного контролю. Це дуже зручно – не потрібно витрачати час на черги. До того ж, процедура стала прозорою», – зауважив Володимир Юрченко.

Читайте також: РЕМОНТ ДОРОГ В УКРАИНЕ БУДЕТ ПОД КРУГЛОСУТОЧНЫМ НАБЛЮДЕНИЕМ

Для отримання документів на порталі igov.org.ua користувач заповнює електронну форму, підтверджує її власним цифровим підписом та відправляє заявку на отримання послуги. Все інше робить ЦНАП. Отримати документи можна або особисто у дніпровських ЦНАПах, або поштою.

Виконуюча обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило вважає, що автоматизація замовлення документів на будівництво дозволить відчутно зекономити час.

Над впровадженням послуги разом працювали команди Дніпропетровської ОДА, iGov та ЦНАПи міста Дніпро.

Загалом на iGov можна отримати більше 200 послуг.

 

Нагадаємо:

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.