Индустриальный парк во Львове

У Львові побудують ще один індустріальний парк «Сигнівка»

У Львові побудують новий індустріальний парк «Сигнівка», площа якого становитиме близько 48 га. За затвердження концепції індустріального парку під час засідання сесії 5

жовтня проголосували 48 депутатів ЛМР.
Згідно із затвердженою концепцію, індустріальний парк створять у промзоні «Сигнівка» на ділянці площею 51,38 га, обмеженій із заходу та півночі залізничною колією, з півдня – вул. Північною та проектованою частиною вул. Північної, зі сходу та півночі – лісопарком «Білогорща» та Західним об’їздом Львова. Загальна площа території самого індустріального парку становитиме близько 48 га.

Концепція передбачає, що індустріальний парк буде створений на 30 років з можливістю продовження його роботи.

Читайте також: В ОДЕССЕ ПОСТРОЯТ ПАРКИНГИ НА 8 ТЫСЯЧ МЕСТ

Для створення індустріального парку міськрада планує знайти керуючу компанію, яка матиме можливість здавати ділянки на території парку в суборенду.

Згідно із затвердженим календарним планом розвитку індустріального парку, у 2019-2020 роках на цій території мають розпочати роботу інвестори, які працюють у сфері легкої промисловості та машинобудування. У 2021-2022 роках тут мають налагодити виробництво високоточного та медичного обладнання, виробництво у сфері енергоефективності та енергозбереження, у 2023-2024 рока – фармацевтичне та інші види виробництв. Учасниками індустріального парку зможуть стати фірми, зареєстровані на території Львова.

На території індустріального парку планують творити від 3 до 6 тис. робочих місць.

Крім того, депутати ЛМР надали дозвіл ЛКП «Львівавтодор» на виготовлення проекту землеустрою для будівництва другої частини дороги до індустріального парку від вул. Північної до вул. Конюшинної. Під час попереднього засідання сесії депутати дозволили «Львівавтодору» розробити проект землеустрою для будівництва першої частини цієї дороги.

Читайте також: В ДНЕПРОВСКОМ РАЙОНЕ КИЕВА ПОСТРОЯТ НОВЫЙ СПОРТКОМПЛЕКС

 

 

 

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.