Плавучая электростианция

Первая в мире плавучая ветряная электростанция

Первая в мире плавучая ветряная электростанция Hywind Scotland начала работу у побережья Шотландии.

Об этом говорится в сообщении норвежской компании Statoil

, реализовавшей проект с энергетической компанией из Абу-Даби.

Ветряные фермы мощностью 30 МВт расположены в 25 километрах от побережья области Абердиншир.

Плавучая электростианция

Наземные станции расположены в шотландском портовом городе Питерхед, а операционный центр – в английском городе Грейт-Ярмут.

В проект Hywind также входит литиевая батарея мощностью 1 МВт, известная под названием Batwind, для решения проблемы многих проектов экологически чистой энергетики – хранение энергии, производимой в условиях низкого спроса.

Плавучая электростианция

Станция будет обеспечивать электроэнергией примерно 20 000 домохозяйств в Шотландии.

Ветряные фермы могут устанавливаться в море на глубине до 800 метров, и таким образом в перспективе можно использовать энергию ветра, не достигающую побережья.

 

budport.com.ua

 

 

 

 

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОСВІД 2002» надає повний комплекс будівельних, проектних послуг та послуг генерального підряду при будівництві об’єктів промислового та цивільного призначення. Основними напрямками діяльності компанії є нове будівництво торгівельних, торгівельно- розважальних, логістичних центрів та складських комплексів, митно-складських терміналів, виставкових і спортивних споруд, СТО та паркінгів, ангарів, єлеваторів, об’єктів промислового призначення та їх реконструкція.

ТОВ «ДОСВІД 2002» у 2012р. збудувало та ввело в експлуатацію власний виробничий комплекс з виготовлення металоконструкцій будівельного спрямування потужністю до 600тн/міс.

Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм: колона-балка, колона-ферма, рамні конструкції; конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти, різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд.

Виробничий комплекс повністю забезпечений сучасним технологічним обладнанням, яке дозволяє випускати потрібні обсяги металоконструкцій, в т.ч.: багатофакельна машина кисневого різання з ЧПУ, дробоструминна машина очищення поверхонь; збиральна лінія зі станком правки грибовидності; торцефрезерний верстат; гільйотини, радіальні свердлильні верстати, листо- та трубозгинальні верстати, лінії автоматичного зварювання під шаром флюсу, напівавтомати зварювальні, фарбувальні станції безповітряного розпилення, камера порошкового фарбування та ін. Окрім цього, з метою перевірки якості виготовлення збиральних одиниць складних конструкцій (силоси, резервуари), у виробничому комплексі наявний майданчик для проведення контрольного збирання.

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.

Детальніше на сайті компанії.