Будівництво

В Україні запровадять страхування відповідальності в будівельній сфері

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою захисту майнових і особистих прав та інтересів споживачів пропонує

запровадити страхування відповідальності архітекторів, проектувальників та інших професійних виконавців будівельних робіт.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«На жаль, сьогодні не поодинокі випадки, коли неякісне виконання робіт, наприклад, з проектування, стає причиною появи довгобудів або навіть втрати законно придбаного житла його власниками. Ми пропонуємо запровадження страхування професійної діяльності у будівництві з метою мінімізації ризиків та охорони майнових та особистих інтересів споживачів», – сказав він.

Страхування професійної діяльності у будівництві дозволить:
– захистити права та інтереси інвесторів та інших учасників будівництва;
– розподілити ризики та посилити відповідальність сертифікованих фахівців;
– підвищити якість проектування та будівництва об’єктів;
– посилити позиції України у рейтингу Doing Business щодо індексу контролю якості.

За словами Парцхаладзе, питання запровадження такого механізму потребує широкого обговорення з експертами галузі та громадськістю.

Тому, 13 листопада 2017 року о 15:00 у Мінрегіоні планується провести круглий стіл щодо впровадження страхування професійної діяльності у будівництві.

 

 

 

 

Про будівництво:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОСВІД 2002» надає повний комплекс будівельних, проектних послуг та послуг генерального підряду при будівництві об’єктів промислового та цивільного призначення. Основними напрямками діяльності компанії є нове будівництво торгівельних, торгівельно- розважальних, логістичних центрів та складських комплексів, митно-складських терміналів, виставкових і спортивних споруд, СТО та паркінгів, ангарів, єлеваторів, об’єктів промислового призначення та їх реконструкція.

ТОВ «ДОСВІД 2002» у 2012р. збудувало та ввело в експлуатацію власний виробничий комплекс з виготовлення металоконструкцій будівельного спрямування потужністю до 600тн/міс.

Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм: колона-балка, колона-ферма, рамні конструкції; конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти, різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд.

Виробничий комплекс повністю забезпечений сучасним технологічним обладнанням, яке дозволяє випускати потрібні обсяги металоконструкцій, в т.ч.: багатофакельна машина кисневого різання з ЧПУ, дробоструминна машина очищення поверхонь; збиральна лінія зі станком правки грибовидності; торцефрезерний верстат; гільйотини, радіальні свердлильні верстати, листо- та трубозгинальні верстати, лінії автоматичного зварювання під шаром флюсу, напівавтомати зварювальні, фарбувальні станції безповітряного розпилення, камера порошкового фарбування та ін. Окрім цього, з метою перевірки якості виготовлення збиральних одиниць складних конструкцій (силоси, резервуари), у виробничому комплексі наявний майданчик для проведення контрольного збирання.

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.

Детальніше на сайті компанії.