Ветряная электростанция

Інвестори з Турції побудують на Львівщині вітряну електростанцію

Турецька компанія «Атлас Глобал Енерджи» отримала дозвіл на розробку детального плану території для будівництва 

вітряної електростанції у Сколівському районі Львівщини.

Про це йдеться у розпорядженні, підписаному першим заступником голови Сколівської РДА Ярославом Лепісевичем, повідомляє zaxid.net.

Відповідно до документу, буде розроблено детальний план території земельної ділянки для розміщення вітряної електростанції з необхідною інфраструктурою: проїзні дороги, повітряна лінія електропередач та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції на території Лавочненської, Верхнячківської, Хітарської та Жупанівської сільських рад за межами населених пунктів.

Як відомо, компанія «Атлас Глобал Енерджи» планує у 2018 році розпочати будувати на Сколівщині вітряну електростанцію потужністю 20 МВт, у що інвестує близько 20 млн євро. У подальшому компанія має намір встановити додаткові вітротурбіни, для збільшення потужності вітроелектростанції ще на 50 МВт.

ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» була заснована з ініціативи консорціуму турецьких компаній Enisolar та Renerser для розвитку вітряної енергетики на території України. У Туреччині консорціум володіє 20 вітряними та 12 сонячними електростанціями.