Арматурні роботи

Арматурні роботиКомпанія “ДОСВІД 2002” пропонує повний комплекс арматурних робот при будівництві будь-яких  об’єктів. Наші високопрофесійні фахівці виконають арматурні роботи не тільки в Києві та Київської області, а також в любому місті України.

На арматурні роботи в монолітному будівництві припадає близько 50% від всього обсягу робіт, що включають сукупність заходів щодо встановлення в остаточне положення, а також виготовлення і укладання у форму для заливки бетону елементів арматури залізобетонних споруд.

Комплекс робіт, в результаті яких створюється готовий виріб з арматури, називається арматурними роботами. Вони діляться на три частини:

 1. Роботи з підготовки арматури
 2. Створення каркасів з арматури, з’єднання всіх деталей в єдину конструкцію.
 3. Роботи по установці і зведення готових арматурних виробів в положення згідно з проектом, їх монтаж безпосередньо на будівельному майданчику.

Перший етап арматурних робіт, який передбачає підготовку всіх елементів конструкції, що включає в себе такі пункти:

 • Виправлення стерженей, які викривлені. Правка арматурних конструкцій згідно з проектом.
 • Підготовка за з’єднувальні роботи(зварювання): видалення іржі і забруднень зі всіх деталей арматури.
 • Різання(отримання потрібної довжини), гнучка(виконуються отгибы хомутів, сітки, гаки, спіралі та інші елементи)

Друга частина: з’єднувальні роботи за допомогою електрозварювання. Для об’єднання арматурних конструкцій застосовуються такі види електрозварювання:

 • Зварювання напівавтоматичним способом, яка виконується відкритою дугою за допомогою голого дроту.
 • Контактна стикова зварка.
 • Зварювання порошковим способом(напівавтоматична).
 • Одноэлектродная ванна зварювання.

З’єднання елементів арматури також відбувається без використання зварювання — з допомогою сталевого дроту. В’язка може виконується різними способами, поєднуючи при цьому арматурні стрижні.

Третя частина робіт по установці арматури відбувається на будмайданчику. Сюди входять такі етапи:

 • Прийом: арматура пакується і привозиться на об’єкт у відповідності з діючими положеннями. Тобто на кожній упаковці вказується вага, тип, кількість та інші характеристики на спеціальних бирках. Якщо на упаковці їх немає, то це говорить про низьку якість продукції.
 • Сортування.
  Дуже важливий момент — правильне складування матеріалів роботи. Обов’язково виконується правильна послідовність подачі комплектів металевих частин, так як від цього залежить час на роботу і рівень якості спорудження конструкцій з арматури.
 • Підготовчі заходи до монтажних робіт.
 • В’язка і зварювання металевих елементів на будмайданчику у вже готові конструкції.

Послідовність виконання арматурних робіт повинна бути строго дотримана у відповідності з проектною документацією. Дотримується правильне положення деталей арматури конструкції, також особливий наголос при монтажі робиться на товщині шару з бетону, і обов’язково вживаються заходи щодо захисту металевих елементів від корозії.

В компанії “ДОСВІД 2002” всі арматурні роботи на будмайданчику, в особливості монтаж самої арматури, проходять суворий контроль, звірку положення з проектними даними, а також перевірку правильності визначення місць, обраних для скріплення перетинів стрижнів. Ми гарантуємо високу якість повного  комплексу робіт з виготовлення, укладання у форму або установці на місце бетонування арматурних елементів залізобетонних конструкцій.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта