Дорожні роботи

Компания «ДОСВІД 2002» займається проведенням будь-якого виду дорожніх робіт або під’їзних шляхів при будівництві об’єктів в Києві, Київській області та всій Україні.  Надаємо послуги по будівництву доріг та під’їздних шляхів при розробці інфраструктури. Запорукою нашого успіху вважаємо професіоналізм, наявність згуртованого колективу, а також найбільш зручні і вигідні для замовника умови: висока якість послуг, гнучка цінова політика, уважне ставлення до клієнта.

При монтажі будь-якого  з об’єктів будівництва, наша компанія  надає послуги в сфері проведення комплексних дорожньо-будівельних робіт, від нульового циклу до здачі об’єктів в експлуатацію. Якість і розумна ціна – неодмінні супутники компанії. Ми піклуємося не тільки про естетичну складову дорожнього покриття, але і про безпеку руху, тому використання сучасної техніки і сертифікованих матеріалів – обов’язкова умова для нас. Виконання технологічних вимог здійснюється фахівцями компанії дуже скрупульозно.

Технічне оснащення нашої компанії дозволяє нам з однаковим успіхом справлятися із завданнями будь-якої категорії складності.  Виробництво дорожніх робіт ми здійснюємо в будь-який час року, завдяки використанню сучасних технологій. Всі роботи проводяться у відповідності з інструкціями, ДСТ і іншою документацією. Повний комплекс послуг буде проведений нами у зручний для Вас час, строго обумовлені терміни, з урахуванням технологічних вимог і побажань клієнта. Наявність досвідченого персоналу і ресурсів дозволяє нам бути незалежними від інших організацій.

Наші переваги – ваші вигоди

Максимально грамотне технічне рішення.
Реалізуємо проект будь-якої складності і об’єму, враховуючи всі досягнуті в процесі обговорення рішення.

Застосування сучасної спеціальної техніки.
Саме від того, яке обладнання використовується в процесі робіт, залежить якість майбутнього покриття, а тому ми намагаємося використовувати тільки сучасну дорожньо-будівельну техніку і постійно відстежуємо технічний стан всього автопарку.

Вигідна вартість будівельних материалов
Ми отримуємо необхідні матеріали безпосередньо від виробника, а тому запропонована нами ціна на витратні матеріали вигідна як нам, так і клієнтам. Поставка всіх необхідних матеріалів організується без запізнень і затримок.

Дотримання всіх існуючих технологій.
Відомо багато нюансів, пов’язаних з дорожнім будівництвом, недотримання яких тягне за собою ранній знос асфальту, поява вибоїн і тріщин. Ми враховуємо всі тонкощі і виконуємо будівництво та ремонт доріг згідно з технологією, яка може гарантувати якість покриття і його довговічність.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта