Фундаментні роботи

Фундаментні роботиКомпанія “ДОСВІД 2002” виконує повний комплекс будівельних робіт по створенню фундаментів різних об’єктів.  Ми пропонуємо фундаменти для будь-яких споруд і гарантуємо відмінну якість виконаних робіт. До створення фундаменту будівлі наша компанія приступає після виконання всіх підготовчих робіт на будівельному майданчику та земляних робіт з розробки котловану на об’єкті.

Фундамент —це, насамперед, основа для будівлі, до спорудження якого пред’являється ряд вимог, згідно всіх будівельних норм. Перш ніж зводити фундамент, фахівець повинен визначитися з його видом залежно від виду споруди, щоб оптимально підійти до питання ціни на фундамент, забезпечуючи мінімальну вартість при максимумі несучої здатності.

Технологічна задача подальшої експлуатації полягає в тому, щоб розрахувати конструкцію фундаменту, який поєднує  безпеку, невисоку вартість фундаменту і  у майбутньому не вимагав додаткових витрат. Від цього первинного розрахунку залежить майбутнє всієї споруди.

Фундаментні роботиСам процес закладання фундаменту, для досягнення максимально високої якості, починається з виконання всіх обов’язкових програм.

  • Повний аналіз грунту, фіксування пустот і розущільнення. Перед самими фундаментними роботами спочатку проводяться геологічні дослідження, вивчається якість ґрунту,збирається інформація про можливі негативні перешкоди (підводні води та інше).
  • Облік можливих комунікацій.
  • Відмінна організація комплексних заходів щодо зведення пальових полів, а також залізобетонних ростверків.
  • Огородження котлованів, і конструкція пальових підпірних стінок.

За вашим вимогам ми підготуємо не тільки план фундаментних робіт, але і врахуємо всі ваші фінансові потреби. Перед самим процесом будівництва ми обговорюємо з замовником майбутню вартість роботи, він вибере тип фундаменту і необхідні матеріали.

Компанія “ДОСВІД 2002” виконує фундаментні роботи різного ступеня складності і будівництво фундаментів найрізноманітніших конструкцій. Фундаментні роботи проводяться як під власні конструкції будинків, та і за проектами, наданих клієнтом. Будівництво  фундаментів є одним з пріоритетних напрямків нашої компанії. У зведенні фундаменту беруть участь тільки висококваліфіковані фахівці, що володіють великим досвідом. Ми працюємо з передовими технологіями, використовуємо сучасні матеріали, маємо все необхідне для роботи сучасне обладнання, що дозволяє підвищити продуктивність праці в кілька разів.  Працювати з нами вигідно і надійно!

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта