Холодний ресайклінг

Компанія «ДОСВІД 2002» пропонує своїм клієнтам проведення дорожньо-будівельних робіт з капітального ремонту та відновлення дорожнього полотна з використанням новітньої технології – «холодний ресайклінг». 

Сьогодні найбільш швидко розвиваємою технологією в області дорожніх покриттів є холодний ресайклінг або відновлення на повну глибину таких дорожніх покриттів, як польові дороги, міські вулиці, дороги місцевого значення. Повне відновлення передбачає роздрібнення і змішування на місці існуючого дорожнього покриття і підстильного основного матеріалу з одночасним додаванням відновлюють зв’язуючих матеріалів.

Технологія холодного ресайклінгу отримала широке розповсюдження завдяки появі на ринку машин, здатних здійснювати необхідні відновлювальні операції протягом однієї процедури. Ці виключно високопродуктивні машини здатні обробляти грунт на значно більшій глибині і пересуватися швидше, ніж їх попередники. Протягом останніх десяти років були також розроблені алмазні різці з карбіду вольфраму, які довше служать і ріжуть більш ефективно, ніж раніше застосовувалися типи різців. Це нове обладнання подрібнює старе покриття у відповідності з технічними вимогами ступеня подрібнення і змішує його з відповідними сполучними матеріалами за одну операцію. Завдяки цій технології утворюється більш міцна основа нового верхнього шару.

Переваги холодного ресайклінгу на місці:

  • повторне використання не відновлюваних природних ресурсів;
  • збереження навколишнього середовища та зменшення захоронення промислових відходів;
  • скорочення строків будівництва;
  • підвищений рівень безпеки руху в межах зони будівельних робіт;
  • виправлення профілю і поперечного ухилу дорожнього покриття;
  • збереження земляного полотна, якщо тільки спеціально не заплановано (наприклад, поновлення на повну глибину);
  • підвищена рівність дорожнього покриття;
  • поліпшення фізичних властивостей дорожнього покриття шляхом модифікації існуючих мінеральних заповнювачів і властивостей в’яжучого матеріалу;
  • економія коштів у порівнянні з традиційними методами відновлення.

Вибираючи компанію “ДОСВІД 2002″в якості підрядника для проведення реконструкції доріг методом холодного ресайклінгу, ви вибираєте надійного партнера, який дорожить своєю репутацією і якісно виконує свою роботу.

НАШІ РОБОТИ – ХОЛОДНИЙ РЕСАЙКЛІНГ

Холодний ресайклінг грунту

Розташування: Івано-Франківської обл., м. Коломия, холодний ресайклінг грунту активним вапном (стабілізація):

Читайте статтю по темі холодний ресайклінг на нашому блозі:

Эффективная технология восстановления асфальтобетонных покрытий аэродромов и автодорог.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта