Кладочні роботи

Кладочні роботиКомпанія “ДОСВІД 2002” пропонує всі види кладочних робіт будь-якої складності, за справедливою ціною та в заздалегідь обумовлені терміни.

Кладочні роботи – важливий етап будівництва будівель. На цій стадії здійснюється зведення різних конструкцій з натуральних або штучних матеріалів, які скріплюють спеціальним розчином, укладаючи в потрібному порядку. Кінцева вартість виконання робіт кладок залежить, насамперед, від особливостей використовуваного матеріалу, а також від обсягу роботи і складності поставленого завдання.

Ми виконуємо наступні види робіт по кладці цегли та блоків :

Цегляна кладка і зведення стін монолітно – цегляних будинків
Якісно виконаємо цегляну кладку самонесучих стін монолітних будинків і також кладку стін з блоків. Всі наші бригади мають великий досвід, саме у будівництві монолітних будинків.

Цегляна кладка зовнішніх стін і внутрішніх стін кам’яних і цегельних будинків
Цегляна кладка виконується із застосуванням силікатної та керамічної цегли. Силікатна цегла має такі параметри: 250 х 120 х 88 мм Керамічна (глиняна) 250 х 120 х 65 мм. Вартість кладки стін з силікатної цегли дешевше , оскільки ціна на силікатна цегла завжди нижче

Цегляні перегородки, кладка блоків, пазогребня, кпк
Цегляну перегородку можна встановлювати тільки на щільному, міцній підставі. Необхідно враховувати вагу перегородки і будівельні норми, перевантаження перекриттів у будинках не допускається. Міжкімнатні перегородки кладуть, зазвичай, в півцеглини. В подвійний кладці можна провести комунікації. Технологія мурування перегородок аналогічна монтажу цегляної стіни.

Цегляна кладка стовпчиків
Доручати кладку стовпів, особливо несучих краще досвідченому мулярові, адже від правильної побудови фактично залежить безпека мешканців. На ціну впливатиме марка цементу, міцність і тип цегли.

Кладка димоходів і вентиляційних каналів
Для створення природної або механічної вентиляції будівлі необхідні вентканали. Кладка або пристрій вент каналів в цегляних стінах проводиться на стадії будівництва будівлі для даного виду робіт радимо використовувати так само мулярів професіоналів.

Кладка й облицювання цеглою або блоками огороджувальних конструкцій лоджій, балконів, карнизів та поясів
Кладка облицювальної цегли – трудомісткий процес. Облицювання вимагає високої точності, чистоти і акуратності. Підстава проходить ретельну підготовку і вирівнювання за допомогою рівня. Для нарізки матеріалу використовуються спеціальні інструменти, а для зв’язки – цементна суміш в певних пропорціях. Для тонування цементу існують спеціальні барвники. При роботі важливо не забруднити декоративну поверхню.

 Матеріали і розчини

Для виконання кладочних робіт використовується безліч різних матеріалів. Найбільш популярні з них:

 • Цегла (силікатна або керамічна)
 • Камінь
 • Бут
 • Будівельні блоки з пористого бетону, цегли або керамічних каменів

Вибір того чи іншого матеріалу для кладки стін залежить від кількох факторів: характеристик будівлі, особливостей його подальшої експлуатації, місця забудови, а також фінансових можливостей і переваг замовника. Головні вимоги до матеріалу – надійність і відповідність сучасним стандартам звукоізоляції, теплоізоляції і вогнетривкості.

При будівництві можлива змішана кладка – приміром, бутова або кам’яна, облицьована цеглою, а також цегляна, облицьована тесаним каменем. Для скріплення кладки зазвичай використовують цементно-піщаний розчин або суміш цементу та вапна.

Цегляна кладка

Самим популярним матеріалом у будівництві як і раніше залишається цегла: вона чудово підходить для будівель, розрахованих на постійну експлуатацію.

Переваги цегляної кладки:

 • Відмінні експлуатаційні характеристики
 • Теплоємність
 • Вогнестійкість
 • Тривалий термін служби

Будівельні блокиБудівельні блоки

Будівельні блоки з ніздрюватого бетону непогано зарекомендували себе на ринку матеріалів для виконання кладочних робіт.

Основні переваги бетонних блоків:

 • Довговічність
 • Демократична ціна
 • Простота кладки
 • Матеріал анітрохи не поступається цеглі по експлуатаційним характеристикам

Кладка – завжди відповідальний процес, який вимагає суворої дисципліни та професійних навичок. Ми рекомендуємо довіряти кладку кваліфікованим фахівцям, які виконають роботу в стислі терміни, чітко дотримуючись вимог безпеки і використовуючи найсучасніші технології. Кладочні роботи виконуються силами компанії “ДОСВІД 2002”  без залучення сторонніх підрядників.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта