Малярні роботи

Малярно-штукатурні роботиКомпанія “ДОСВІД 2002” виконує всі види малярних робіт: від штукатурки до покраски стін і стель. У нас ви можете замовити послуги малярів за доступними цінами. Наші фахівці мають великий досвід в області обробки, дотримуються всі технології і готові гарантувати якість наданих послуг. Тому ви можете довірити малярні роботи саме нашої компанії!

Малярно-штукатурні роботи – це різні види обробки поверхонь: фарбування стін, стель, підлог, вирівнювання та шпаклювання. Такі процедури необхідні для реалізації як естетичних, так і практичних функцій – вони захищають поверхню, в результаті чого подовжується термін її служби, надовго зберігається привабливий зовнішній вигляд, а санітарні умови будівлі приводяться у відповідність останнім нормам.

Малярні роботи проводяться в кілька етапів і включають в себе:

  • вирівнювання ділянки;
  • шліфування і нанесення фінішної шпаклівки;
  • ґрунтування;
  • забарвлення.

Для фарбування стін, стель і інших поверхонь під час малярних робіт сьогодні застосовують безліч засобів і способів: звичайну або фактурну забарвлення, художню або візерункову розпис, а також такі оригінальні методи декоративної обробки поверхонь, як набризк.

Матеріали для малярних робіт

Результат завжди залежить не тільки від професіоналізму фахівців, але і від якості матеріалів, тому в арсеналі компанії «ДОСВІД 2002» тільки кращі засоби для малярно-штукатурних робіт.

У шпатлюванні відмінно зарекомендували себе склади марки Knauf, тому наші майстри використовують переважно їх. Кількість шарів шпаклівки залежить від фінального покриття. Якщо це буде фарба, крім двох базових шарів, наноситься спеціальний фінішний. Під шпалери, як правило, досить лише двох базових шарів.

Вибір матеріалів для фарбування визначається виходячи з типу поверхні та бажаного результату. Для фарбування фасадів, стін, стель і підлог необхідні різні склади, тому в кожному конкретному випадку підбирається оптимальне рішення. Фарбування стін і стель проводиться складами на водоемульсійною чи масляною основі, також застосовуються емалеві фарби. Крім того, нашими фахівцями використовуються силікатні і мінеральні фарби з додаванням оліфи, бітумів або смол.

Наші переваги

Замовляючи малярні та штукатурні роботи в компанії «ДОСВІД 2002», ви отримуєте якісний результат за оптимальними цінами. Ми пропонуємо:

  • повний комплекс робіт по вирівнюванню та фарбування поверхонь, у тому числі внутрішні і зовнішні малярно-штукатурні роботи;
    короткі терміни виконання;
  • можливість проведення ремонту у позаробочий час (без зупинки роботи офісу);
  • підбір матеріалів для отримання оптимального поєднання ціни та якості;
  • тільки перевірені склади з відмінними характеристиками.

Крім того, наші фахівці виконують фарбування стін, стель і т. д., акуратно, не пошкоджуючи знаходяться в приміщенні меблі та інші поверхні, а після проведення малярно-штукатурних робіт прибирають робоче простір.

Якщо ви готові зробити замовлення або бажаєте отримати більш детальну інформацію, звертайтеся в компанію «ДОСВІД 2002» за контактними телефонами. Наші менеджери дадуть саму повну консультацію щодо запитань.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта