Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкційКомпанія “ДОСВІД 2002” пропонує професійний монтаж металоконструкцій в Києві та по всій Україні! Багаторічний досвід роботи і безліч реалізованих проектів дозволили компанії зарекомендувати себе в будівельній сфері.

Монтаж металоконструкцій являє собою збірку несучого каркаса під подальшу обшивку огороджувальними конструкціями. В залежності від проекту і умов, роботи можна виконувати різними способами:

  • укрупнена збірка блоків з подальшими підйомами їх в проектне положення;
  • монтаж сталевих конструкцій відразу на проектних точках.

Підприємство використовує ряд штатних фахівців виробничо-технічного відділу для комплексної роботи з організації виробництва монтажних робіт, що оптимізує графік здачі об’єкта під побажання замовника.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Високі показники і результативність забезпечують:

  • Власне  виробництво. Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм: колона-балка, колона-ферма, рамні конструкції; конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти, різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд
  • Різно профільні фахівці, які працюють над одним проектом;
  • Сучасний технічний парк, що включає спеціальне обладнання.
  • Роботи ведуться на підставі затверджених графіків. Відсутність контрагентів оптимізує строки, а низькі розцінки дають можливість виконувати проект у рамках заявленого бюджету.

Підприємство щомісяця встановлює до 600 тонн сталевих каркасів для зведення будівель та споруд. На монтаж металоконструкцій ціна залежить від виду виробів та обсягу замовлення, термінів виконання робіт та інших умов, прописаних у договорі. Всі проекти виконуються на високому технічному рівні. Щоб дізнатися вартість послуг і матеріалів, зверніться до наших фахівців.

Компанія “ДОСВІД 2002” готова виконати замовлення за індивідуальними кресленнями. Ціни на послугу залежать від складності, терміновість та обсягу замовлення. Ми готові до взаємовигідної співпраці.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта