Монтаж сендвіч панелей

Монтаж сендвіч панелейКомпанія “ДОСВІД 2002” займається виготовленням металоконструкцій різного призначення-від житлових будинків до промислових комплексів, а так само надає послуги по монтажу і установці сендвіч панелей. Кваліфіковані спеціалісти мають достатній досвід для проведення робіт будь-якої складності.

Монтаж швидкомонтованих будівель складається з декількох етапів, основні з них – влаштування фундаментів, монтаж металоконструкцій каркасу будівлі, монтаж сендвіч панелей. Щоб надалі уникнути додаткових витрат рекомендується спочатку звернутися до фахівців – професіоналів з монтажу сендвіч панелей. У кожного проекту є свої особливості, які потрібно враховувати. Наприклад, слід уважно поставитися до підбору кріпильних елементів виходячи з товщини самої панелі. Всі розрахунки проводяться на стадії проектування, повинні точно дотримуватися виконавцем. Будь-які відхилення можуть привести до проблем під час експлуатації споруди: промерзання, поява щілин, нерівномірний розподіл навантаження.

Компанія “ДОСВІД 2002” пропонує якісний монтаж сендвіч панелей в Київі та по всій Україні в максимально стислі терміни без втрати якості монтажних робіт. У нашої компанії є окремі бригади для кожного етапу будівництва швидкомонтованих будівель і споруд, у тому числі і бригади монтажників сендвіч панелей під керівництвом досвідчених виконробів, професіоналів у своїй справі, знають про монтажі сендвіч-панелей – все.

Свій автопарк спецтехніки компанії складається з автокранів, кран-маніпуляторів, автовишок, підйомників ножничного типу та ін. Повна комплектація монтажних бригад високотехнологічним інструментом таких як вакуумні підйомники, наявність декількох бригад, – все це дозволяє нам виконувати монтаж сендвіч панелей в максимально короткі терміни.

Вартість монтажу сендвіч панелей розраховується, виходячи з обсягу та складності робіт, а також строків їх виконання. Замовити послуги з монтажу сендвіч панелей, дізнатися точну вартість, проконсультуватися з питань монтажу сендвіч панелей ви можете у наших менеджерів.

Зв’язатися з нами

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта