Покрівельні роботи

Компанія «ДОСВІД 2002» професійно виконує загальнобудівельні роботи будь-якої складності. Ми надаємо послуги проектування і облаштування покрівель різних типів.

Услуги будівельної компанії «ДОСВІД 2002» – покрівельні роботи, пристрій покрівлі, ремонт крівли:

  • проектування покрівлі, розрахунок необхідної кількості матеріалів, підготовку кошторису;
  • монтаж кроквяних систем, гідро – і пароізоляційних матеріалів, суцільний або рядовий обрешітки;
  • укладання покрівельного покриття (ми працюємо з різними видами покриттів);
  • монтаж водостоків, елементів безпеки тощо;
  • облаштування покрівельної теплоізоляції;
  • ремонт м’якої покрівлі: зміцнення і заміна крівлі, заміна вийшов з ладу покрівельного покриття та ін.

Замовивши проведення покрівельних робіт у будівельній компанії «ДОСВІД 2002», ви отримаєте наступні переваги:

Професійна організація загальнобудівельних робіт

Ми маємо великий досвід надання будівельних послуг, володіємо усім необхідним обладнанням та інвентарем. Укладання м’якої покрівлі або ремонт виконується строго обумовлені терміни, з дотриманням стандартів якості та вимог з безпеки.

Вигідні ціни на покрівельні роботи

Вартість будівельних послуг розраховується індивідуально, у відповідності з обсягом і складністю майбутніх робіт. Наші фахівці оцінять об’єкт, проведуть необхідні розрахунки і підготують технічну документацію. Ми гарантуємо прозоре і вигідну обслуговування.

Співпраця з укладенням договору

Пристрій м’якої покрівлі — це найбільш відповідальний етап зведення будинку як у висотному, так і в малоповерховому будівництві. Наша компанія готова гарантувати високу якість послуг. В кожному випадку з клієнтом укладається договір, в якому прописуються наші обов’язки, а також наша відповідальність за якість результату. Окремо обмовляється період, протягом якого готовий об’єкт знаходиться на гарантії.

Відповідальний підхід

Найчастіше пристрій м’якої покрівлі є лише однією з цілого ряду етапів будівництва. За ним може слідувати внутрішня обробка, зведення внутрішніх перегородок, скло і т. п. Всі ці роботи, як правило, проводяться у визначеному графіку. Звертаючись в будівельну компанію «ДОСВІД 2002», ви можете бути впевнені в тому, що терміни проведення покрівельних робіт будуть точно витримані. Ми цінуємо ваш час і працюємо пунктуально.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта