Пусконалагоджувальні роботи

пусконаладочные работы

Компанія «ДОСВІД 2002» пропонує  повний комплекс заходів по проектуванню, постачанню і монтажу устаткування, що поставляється, з виконанням:

  • загальнобудівельних робіт,
  • робіт по влаштуванню зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і комунікацій,
  • ізоляційних робіт,
  • пуско-налагоджувальні роботи і т. д. (див. далі).

Наші фахівці з виїздом на об’єкт в залежності від побажань замовника, вихідних даних і можливих варіантів монтажу підготують найбільш прийнятне, для замовника техніко-комерційну пропозицію (проектно-кошторисну документацію).

Тільки з урахуванням дотримання всіх правил при монтажі, можна гарантувати надалі безперебійну роботу обладнання по заявленим вимогам виробника. Сервісна служба компанії “ДОСВІД 2002” виконує комплекс робіт, який передбачає перевірку всіх систем обладнання, відповідності параметрів безпеки, перевірку відповідності підключення, настройку і регулювання датчиків, систем контролю, перевірку працездатності обладнання. В процесі робіт проводиться перевірка комплектації, а також даються відповідні рекомендації та консультації.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта