Реконструкція

Реконструкція будівель та споруд.Під реконструкцією мається на увазі переоріентіровка будівель і приміщень. До таких заходів часто вдаються власники будівель, перед якими стоїть завдання максимально ефективно і з найменшими економічними витратами використовувати стару будівлю в новій якості. Часто грунтовна реконструкція будівель і споруд є єдиним можливим способом уникнути знесення об’єкта та подальшого його використання. Крім того, реконструкція допомагає значно поліпшити експлуатаційні характеристики будівель. Успішність проведення такого роду робіт, безпеку використання об’єкта після відновлення безпосередньо залежить від того, як була поставлена організація реконструкції будівлі.

Реконструкція будівель в Києві та по всій Україні є одним з  напрямків будівельної діяльності компанії «ДОСВІД 2002», на рахунку якої вже десятки успішно завершених проектів. Це складні об’єкти, що вимагають серйозних реконструкційних рішень: збільшення поверховості, зміна навантаження на несучі конструкції. Ми працюємо як з расселенными будівлями, так і з об’єктами, що знаходяться в процесі безперервної експлуатації. Наша компанія працює як з житловими будівлями, так і об’єктами комерційного, виробничого і громадського призначення.

Будівництво і реконструкція будівлі та споруд – є затребуваним напрямком на будівельному ринку України. ТОВ «ДОСВІД 2002» надає своїм клієнтам широкий перелік послуг, що належать до процесу реконструкції будівель:

  • експертна оцінка стану об’єкта та рішення щодо можливості проведення робіт з реконструкції;
  • відновлення і збільшення стійкості до навантажень несучих конструкцій об’єкта;
  • здійснення робіт по переплануванню приміщення та перепрофілювання будівлі;
  • збільшення поверховості будівлі і проведення відповідних заходів щодо реконструкції;
  • розробка проекту і будівництво вентильованого фасаду будівлі;
  • монтаж протипожежних систем;
  • роботи з реконструкції приміщень при повній або частковій заміні міжповерхових перекриттів;
  • повна заміна всіх видів інженерних мереж;
  • благоустрій прилеглої до будівлі території;

У компанії «ДОСВІД 2002» уважно ставиться до кожного замовника, практикуючи індивідуальний підхід і розробку вигідних пропозицій для реалізації проектів.

Кожен наш замовник розуміє, що реконструкція об’єкта нерухомості завжди буває пов’язана з серйозними змінами і ремонтними роботами. Так, заміна частини несучих конструкцій в значній мірі відбивається на техніко-економічних характеристик будівлі. Це комплексний, високотехнологічний процес, де піддається переробці безліч важливих елементів будівлі, в тому числі, повна заміна інженерних мереж. Це стосується також процесу реконструкції невеликих об’єктів, тому що навіть в таких випадках замовники змушені стикатися з серйозними фінансовими витратами. Реконструкція житлових будівель вимагає особливо ретельної підготовки проекту, коли від розробників чекають максимально продуманого і спланованого розпорядку робіт.

Робота компанії «ДОСВІД 2002» показує, що практично будь-який об’єкт можна привести в стан, ідеально підходить для вирішення визначених власником завдань: житло, склад, виробниче приміщенні, склад та ін. Наші фахівці повністю опрацьовують роботи на об’єкті, від проекту до здачі в експлуатацію.

 

Новини по темі:

ВЛАДЕЛЬЦЫ ГОСТИНИЦЫ, У КОТОРОЙ РУХНУЛИ ВЕРХНИЕ ЭТАЖИ, ОШТРАФОВАНЫ БОЛЬШЕ ЧЕМ НА 1,5 МЛН.

ВЛАДЕЛЬЦЫ ГОСТИНИЦЫ, У КОТОРОЙ РУХНУЛИ ВЕРХНИЕ ЭТАЖИ, ОШТРАФОВАНЫ БОЛЬШЕ ЧЕМ НА 1,5 МЛН.

КАПИТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ ОДНОЙ ИЗ КИЕВСКИХ УЛИЦ ПЛАНИРУЮТ ЗАВЕРШИТЬ ЧЕРЕЗ ПОЛТОРА ГОДА

РЕМОНТ ДОРОГИ ОДЕССА-РЕНИ ОБОЙДЕТСЯ В ПОЛМИЛЛИАРДА ГРИВЕН

 

Реконструкція

TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта