Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботиВ комплекс санітарно-технічних робіт, виконуємих  компанією “ДОСВІД 2002”, входить широкий спектр послуг:

 • Прокладка труб водопостачання і каналізації
 • Теплоізоляція трубопроводів
 • Монтаж запірно-регулюючої арматури
 • Установка приладів обліку витрати води
 • Монтаж раковин, мийок, змішувачів
 • Монтаж унітазів, пісуарів, душових піддонів
 • Установка каналізаційних насосів
 • Монтаж фільтрів і жироуловлювачів
 • Установка і підключення іншого обладнання
 • Гідравлічні випробування (опресовування)
 • Монтаж систем водопостачання

Загальновідомо, що системи водопостачання та каналізації – найважливіші системи життєзабезпечення людини і невід’ємний атрибут цивілізованого життя. Однак, як показує практика, при всій своїй значимості вони не завжди функціонують досить якісно. Протікання, прориви, неприємний запах від стоків – це лише мала частина тих проблем, з якими може зіткнутися споживач.

Непрофесійний монтаж системи водопостачання та водовідведення загрожує не тільки моральним дискомфортом, але і може спричинити значні витрати на подальший ремонт та усунення наслідків аварії. Тому з самого початку такі важливі і відповідальні заходи, як монтаж водопостачання і каналізації краще довірити кваліфікованим фахівцям.

При цьому мінімальними вимогами до компанії-виконавцю в цьому розумінні є наступні:

Різнобічна кваліфікація. Наявність у штаті дипломованих фахівців, інженерів і виконробів, компетентних у сфері пристрої різних інженерних систем, дозволяє підряднику вирішувати найскладніші завдання. Ситуація, коли силами однієї компанії здійснюються всі роботи з організації інженерних мереж в приміщенні (водопостачання, каналізації, опалення і т. д.), є оптимальною.

Комплексний підхід. Такі послуги, як каналізація та водопостачання “під ключ”, за визначенням краще, ніж замовлення окремих видів робіт в різних організаціях. Коли компанія виконує всі роботи в комплексі, вона несе повну відповідальність за якість і, завдяки цьому, в деталях продумує і грамотно реалізує всі елементи систем. Адже в обсяг послуг з облаштування систем водопостачання і каналізації під ключ входить не тільки безпосередньо монтаж, але і проектування, підбір і постачання устаткування і матеріалів. Хороші фахівці успішно виконують всі сантехнічні роботи, а також супутні будівельні роботи, укладання плитки і т. д.

Великий досвід реалізації аналогічних проектів. Цілком очевидно, що чим більше практика компанії, тим вище майстерність її фахівців. Тому довірити роботу з організації систем водопостачання та водовідведення у вашому будинку можна тільки тій компанії, яка вже багато років активно працює на ринку.

Будівельна компанія «ДОСВІД 2002» повною мірою відповідає цим вимогам. Ви завжди можете звернутися до нас для консультацій, укладення договору та виконання робіт. Якщо Вам потрібні будь-які санітарно-технічні роботи, ми будемо раді допомогти Вам!

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта