Установка промислових підлог

Установка промислових підлогКомпанія “ДОСВІД 2002” надає послуги зі створення підлогових покриттів в Київі та всій Україні. Ми володіємо широким досвідом роботи в даній сфері і точно знаємо, чого чекає замовник. Наші клієнти – це підприємства і громадські організації, які цінують свій час і гроші. Пристрій підлог промислових будівель – один з основних аспектів забезпечення оптимальних умов функціонування об’єкта. Погане покриття може стати причиною багатьох проблем.

Виробництво промислових підлог здійснюється з допомогою сучасної техніки. Вона дозволяє створювати високоякісні покриття з відносно низькою собівартістю.

Особливість експлуатації промислових підлог полягає в тому, що вони повинні справлятися з високими навантаженнями. За таких підлог повинна рухатися важка техніка. Крім того, вони повинні витримувати механічний вплив, бути хімічно стійкими до агресивних середовищ, температурних перепадів. Найчастіше для створення покриття на виробництві використовуються промислові підлоги (бетонні, наливні).

ОСОБЛИВОСТІ БЕТОННИХ ПОКРИТТІВ

Виходячи зі своїх експлуатаційних характеристик, бетон можна вважати самим підходящим матеріалів для формування покриття підлоги в промислових приміщеннях. До основних переваг бетону можна віднести: міцність, простоту догляду, природне походження, надійність, можливість справлятися з серйозними навантаженнями. Однак бетон відрізняється тим, що він є пористим. Це приводить до усадки матеріалу при затвердінні, а також невисокою морозостійкістю, зниження стійкості до перепадів температур і впливу вібрацій.

НАЛИВНІ ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ

Установка промислових підлогНайчастіше наливні підлоги укладаються на підготовлену бетонну підставу, яка готується особливим чином. Полімерне наливне покриття володіє високими експлуатаційними якостями. В першу чергу воно більш надійне і довговічне. Крім того, промислові наливні підлоги мають ряд переваг.

Такі конструкції є монолітними, цілісними. З-за відсутності швів, наливних підлогах не зможуть оселитися бактерії і мікроорганізми, в них не проникає волога. Це має величезне значення при будівництві підприємств харчової промисловості, а також для медичних організацій.

Середній термін служби таких покриттів складає близько 25 років. Наливне покриття перешкоджає поширенню пилу з підстави, зробленого з бетону. Це дає можливість створити найбільш комфортні та безпечні умови праці для персоналу. Крім того, промислові підлоги наливного типу відрізняються хімічною стійкістю, тому вони є оптимальним варіантом для хімічних виробництв. На них не впливають кислоти, луги, розчинники і інші агресивні середовища.

Будівельна компанія “ДОСВІД 2002”  може гарантувати, що пристрій промислових підлог буде проведено з дотриманням всіх будівельних норм, вимог виробництва. Для цього будуть задіяні кваліфіковані фахівці, необхідне обладнання та сучасні будівельні матеріали.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта