Землевпорядні та геодезичні роботи

Землевпорядні та геодезичні роботиОднією з надаваємих послуг компанії “ДОСВІД 2002” є землевпорядні та геодезичні роботи за доступною вартостю. Ми маємо всі необхідні дозволи на здійснення діяльності у цій сфері.

Всі землевпорядні роботи виконуються кваліфікованими фахівцями, що пройшли додаткову професійну підготовку за профілем спеціальності. Можливості підприємства дозволяють використовувати при вишукуваннях найсучасніші, високоточні прилади, обладнання, новітнє програмне забезпечення. Ми несемо повну відповідальність за якість і гарантуємо об’єктивність матеріалів, що є результатом нашої роботи.

Геодезичні роботи

Даний тип робіт є одним з основоположних елементів у проведенні перед будівельного проектування. Наші фахівці в своїй роботі користуються ретельно відібраними методиками, мають у своєму розпорядженні якісне сучасне обладнання та програмне забезпечення, що дозволяє їм вирішувати найскладніші завдання і добиватися поставлених цілей в максимально короткі терміни. При цьому наша компанія має всі необхідні ліцензії і свідоцтва, що дозволяють проводити практично будь-які види робіт у галузі геодезії.

Геодезична робота, по своїй суті не є якимось відокремленим заходом, а передбачає проведення цілого ряду інженерних робіт, спрямованих на вирішення кількох основних завдань:

  • проектування і облаштування опорної геодезичної мережі, для подальшого будівництва;
  • здійснення контролю за правильністю зведення будівлі, зокрема, за тим щоб його геометричні параметри відповідали початковим розрахунковими даними, а також вимогам Гостів, Сніпов та інших нормативних актів;
  • проведення необхідних виконавчих зйомок

Землевпорядні роботи

Варто відзначити, що геодезична робота в різних регіонах країни може істотно відрізнятися (Київ і міста розташовані в північній частині мають принципові відмінності). Так, безумовно, у своїй основі вона однакова, однак наявність різноманітних особливостей регіону, накладає свій відбиток і на проведення різних робіт. Саме тому, при виборі підрядника, слід не тільки звертати увагу на наявність ліцензій, якість і досвід його фахівців, але і на досвід ведення справ у даному конкретному регіоні. Це дозволяє істотно скоротити терміни вирішення найрізноманітніших питань.

Топографічна зйомка місцевості

Це досить важливий захід, призначений, в основному для складання плану місцевості. При цьому вона проводиться не тільки для створення нових планів, але і для уточнення вже складених, у зв’язку зі змінами на місцевості, наприклад, при зведенні нових споруд на раніше тих, що стояли порожніми місцях. Комплекс заходів по здійсненню топозйомки, можна умовно розділити на кілька основних етапів:

Підготовка – на цьому етапі здійснюється збір всієї необхідної інформації, зокрема технічного завдання та вихідних даних, архівних матеріалів, а також отримання всіх необхідних дозвільних документів

Проведення польових робіт – після того, як всі документи отримані, проводиться рекогносцировка на місцевості, а також створюються спеціалізовані опорні геодезичні мережі. Далі настає черга проведення безпосередньо топографічної зйомки, а також здійснюються базові розрахунки, які в майбутньому знадобляться для здійснення контролю

Камеральний етап – на цьому етапі проводиться аналіз і обробка даних, отриманих у ході польових робіт, накреслюється план місцевості, йде складання звіту і так далі. Після того, як вся документація готова, проводиться узгодження всіх нанесених на план змін з відповідними інстанціями.

Таким чином, після проведення топографічних робіт, замовник отримує план місцевості, з усіма необхідними позначками. Цей вид робіт рекомендується проводити ще задовго до початку будівництва. Це обумовлено тим, що дані, отримані в результаті інженерних вишукувань, дозволять більш реально оцінити місце розташування об’єкта, його переваги та недоліки. А це в свою чергу дозволить прийняти правильне і обґрунтоване, як з економічної, так і з технічної точки зору, рішення про необхідність будівництва.

Вартість послуг “ДОСВІД 2002” по кожному конкретному об’єкту вираховується в індивідуальному порядку і залежить від складності завдання, складу і строків виконання робіт.

 

Статті по темі:

Строительство завода. Обустройство фундамента. Монолитные и арматурные работы.

 

 

 

 

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта