Ангари

Ангар — будівля, що відноситься до категорії швидкомонтованих будівель. Сьогодні такі об’єкти користуються величезною популярністю завдяки своїй багатофункціональності та універсальності; вони однаково успішно використовуються в самих різних сферах, від торгівлі і спорту до сільського господарства і промисловості. Важливу роль відіграють цінова доступність і невеликий термін споруди в поєднанні з надійністю.

Компанія “ДОСВІД 2002” здійснює виготовлення ангарів різної поверховості (для варіантів з вертикальними стінками), а також з декількома проходами.

Ангарні споруди значно різняться за габаритами і конструкції; вибір конкретної модифікації залежить від завдань проектування і передбачуваного використання об’єкта. Існує кілька варіантів, що володіють конструктивними відмінностями і специфікою застосування.

Арочні ангари являють собою металоконструкції напівкруглої форми; вони активно використовуються в якості окремих виробничих ділянок, сховищ, складських комплексів; однією з головних відмінних рис цього типу металоконструкцій є значні габаритні розміри в порівнянні зі стандартними проектами.

Прямостінні варіанти відрізняються прямими вертикальними стінами, а також дахом односкатного або двосхилого типу (можливі складні комбіновані варіанти). Побудувати ангар такого типу вирішують при необхідності отримання будівлі під виробничий цех, логістичний центр, складське приміщення і т. д.

Нарешті, шатрові ангарні конструкції, що володіють похилими стінками і двосхилим дахом. Виготовлення ангарів цього типу затребуване для створення спецсховищ для обладнання та різних машин, гаражів для габаритної сільгосптехніки; також такі ангари активно використовують у ролі виробничо-ремонтних цехів, зерносховищ і т. д.

ТОВ “ДОСВІД 2002”  пропонує своїм клієнтам побудувати ангар будь-якого типу і розміру, який ідеально підійде для ваших потреб. Ми маємо більш, ніж 15-річний досвід будівництва швидкомонтованих торговельних будівель і інших об’єктів з легких металоконструкцій, кваліфікований персонал і сучасне виробниче обладнання. Це дозволяє нам забезпечувати бездоганну якість об’єктів будь-якої складності. Ми побудуємо торговий ангар для Вашої компанії в стислі терміни і за прийнятною ціною.

 

Строительные сайты:

stroybest.ru
Строительный портал СтройБест.Ру

Umirs.com TOP 100

Простое создание сайтов и интернет магазинов
Досвід 2002 в справочнике предприятий Желтые страницы Киевской области и г.Киевская Завод металлоконструкций, генеральный подряд, строительство зданий и сооружений \\\”под ключ\\\” Досвід 2002, ООО.
 

TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта