Авіаційні ангари

Авіаційні ангариКомпанія «ДОСВІД 2002» пропонує послуги з виробництва та будівництву авіаційних ангарів. Пропозиція популярна серед приватних власників і комерційних підприємств, які усвідомлюють необхідність спеціальних умов зберігання літальних апаратів та їх регулярного обслуговування.

Авіаційні ангари для літаків, вертольотів.

Безаварійна експлуатація авіаційної техніки багато в чому залежить від дотримання особливих умов зберігання. Їх можуть забезпечити спеціалізовані будови — авіаційні ангари, які також служать для технічного обслуговування і ремонту вертольотів і літаків.

Сучасні літакові і вертолітні ангари характеризуються розмаїттям конструктивних і планувальних схем, вибір яких залежить від типу і кількості обслуговуваної техніки, а також від прямого призначення (обслуговування, профілактичний огляд, можливість зберігання запасних частин і змінних агрегатів).

Специфіка ангарів для літаків і вертольотів в тому, що це завжди споруди, обладнані широкими авіаційними воротами, розрахованими на розмах крил і ширину лопатей (для вертолітних ангарів).

При проектуванні майбутньої споруди фахівці компанії враховують всі нюанси, що забезпечують тривалу і зручну експлуатацію:

  • географічне положення об’єкта, що впливає вітрові і снігові впливу;
  • кількість техніки, яка буде зберігатися в ангарі;
  • близькість споруд до інших будівель (аеровокзали, майстерні, склади);
  • оптимальні розміри ангара для зручного користування та уникнення зайвих витрат;
  • можливість організації під’їзних шляхів.

Зв’язавшись з нами, ви можете уточнити всі подробиці і зробити попередній розрахунок вартості майбутнього ангара для літака або вертольота.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта