Автозаправки

Автомийки та Автозаправні станції з металоконструкційАвтомийки та Автозаправні станції (АЗС) з металоконструкцій, сьогодні, це в основному поєднання будівель, з індивідуальним дизайном відмінно вписуються в умовах міської забудови. Конструкції з металу допомагають втілити великий спектр будівель з необхідною функціональністю за типовими, а також індивідуальними проектами. Цей факт особливо цікавий компаніям, які вважають важливим рахувати свої гроші та оптимізувати вкладення в нові проекти. Широка автомобілізація населення вимагає ще більшого розвитку інфраструктури обслуговуючої траспортні засоби, цей бізнес є дуже популярним у всіх без винятку країнах світу.

Автомийки та Автозаправні станції з металоконструкцій – це автономний комплекс, пристосований для заправки автомашин, що включає в себе місця для паркування, місця відпочинку водіїв, а також об’єкти громадського харчування. Заправка автотранспортних засобів пов’язана з використанням легкозаймистих речовин, зберігання яких пред’являє особливі вимоги до вибухо-пожежонебезпечності металевих конструкцій.

Основні об’єкти автомобільної інфраструктури з металоконструкцій:

  • Майданчики автозаправних колонок
  • Будівля прийому платежів і розрахунків з клієнтами
  • Шиномонтажні послуги
  • Кімнати відпочинку
  • Автомобільні мийки
  • Кафетерії

Вигода використання при будівництві швидкомонтованих автомийок та автозаправних станцій, очевидна, низька собівартість і висока швидкість споруди, відповідність нормам безпеки об’єкта, безмежна функціональність, можливість якнайшвидшої реконструкції і перебудови, всі ці чинники сприяли високому ступені залученості даного типу будівель в сучасний будівельній сфері, високі оцінки замовників автомийок та АЗС з металоконструкцій, призвіли до вибухового попиту на даний вид об’єктів в наші дні.

Компанія “ДОСВІД 2002” виготовляє та здійснює монтаж автомийок та автозаправних станцій, у тому числі, за індивідуальними проектами замовника. Індивідуальний підхід до кожного замовника, швидке введення в експлуатацію, тотальний контроль якості, фінансова ефективність виробництва основні переваги роботи з нами.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта