Інженерні естакади

Компанія “ДОСВІД 2002” застосовує надземний спосіб монтажу у будівельних конструкціях – естакадах, для прокладання технологічних трубопроводів, силових та контрольних кабелів у районах з важким грунтом (підвищеної агресивності) чи районах, перенасичених підземними комунікаціями. Ми виготовляємо як прохідні естакади, коли людина має можливість ходити по ним, так і не прохідні.

Ще одне застосування естакади знайшли в будівельній галузі, по ним на будівельний майданчик передаються будівельні матеріали та розчини, необхідні для ведення робіт. Важливу роль грають естакади при веденні морських розробок корисних копалин, якщо монтажна платформа знаходиться на невеликому видаленні від берега, то по естакадах ведуть доставку персоналу та необхідних речей з берега на технологічну платформу і назад.

У промисловому секторі використання естакад пов’язано з установкою на них вантажопідйомних механізмів і промислових кранів. Жодне сучасне промислове підприємство не обійдеться без такої механізації вантажно-розвантажувальних робіт. Спектр застосування естакад з часом постійно збільшується і їх цінність важко переоцінити.

Для компанії «ДОСВІД 2002»», виготовлення металевих естакад є одним з пріоритетних напрямів. Весь процес виготовлення естакад проходить під ретельним контролем кваліфікованих фахівців компанії. Сучасне обладнання та професійний персонал дають можливість виготовити естакаду практично будь-якої конфігурації в найкоротші терміни. При цьому гарантовано висока якість виготовлення естакади, буде гарним приводом для постійної співпраці.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта