Логістичні центри

Логістичні центри будівництвоЛогістичні комплекси – це масштабні професійні складські приміщення. На відміну від звичайних місць для зберігання товарів основний упор в проектуванні подібних споруд робиться не тільки на зручність зберігання вантажів, але і на максимальну легкість їх переміщення, скорочення часу пошуку, завантаження, сортування та відвантаження товару.

Будівництво таких комплексів здійснюється у найбільш вигідних місцях з точки зору транспортної інфраструктури, як правило – у жвавих транспортних вузлах, передбачає особливі вимоги до проектування приміщень, забезпечення можливості інтенсивної роботи підйомно-транспортної техніки. Також важливу роль відіграє наявність допоміжних об’єктів – офісних будівель, обслуговуючих приміщень, охоронної інфраструктури і т. д.

Найбільшу популярність отримали швидкобудуюємі логістичні центри, які можуть бути представлені у наступних класах:

  1. А – склади відповідального зберігання. Розробляються за сучасними технологіями, завдяки чому актуальні для будь-яких типів продукції. Максимально допустима висота стель у даному випадку 10 м. Після будівництва їх можна експлуатувати досить тривалий період часу.
  2. В – аналог попереднього варіанту, але у зменшеній пропорції. Найчастіше є реконструкцією або спрощеною моделлю з висотою стель від 6 до 8 м.
  3. С – будівля перебудована. В даному випадку вже не логістичні, а складський комплекс, який являє собою досить обмежене приміщення, яке раніше використовувалося для інших цілей.
  4. D – підземні та інші непридатні приміщення. Оптимальний варіант для короткочасного зберігання товарів. Також до цього класу належать архівні кімнати в будівлях різних підприємств.

Проте при правильному підході всі вони будуть дійсно якісно зроблені, завдяки чому результат буде радувати власників ще не один десяток років.

Щоб замовити будівництво комплексу, потрібно детально вивчити всі технічні особливості або звернутися за консультацією до наших фахівців. Досвідчені майстри допоможуть підібрати оптимальний варіант для кожного окремого випадку, після чого в індивідуальному порядку розроблять проект майбутніх робіт.

Компанія “ДОСВІД 2002” має великий досвід у проектування і зведення складів і складських комплексів будь-якого виду і призначення. Під час розробки проекту Вашого складу фахівці в першу чергу ґрунтуються на правило раціонального використання складських площ, головною метою якого є створення зручної системи завантаження, зберігання та вивезення готової продукції.

У нашій компанії працюють професіонали високого рівня і з вельми багатою практикою. Завдяки цьому кожен клієнт може бути впевнений, що замовляються логістичний комплекс буде ідеально відповідати всім заявленим особливостям. Звернувшись в Компанію “ДОСВІД 2002” ви отримаєте сучасні автоматизовані складські комплекси різного призначення, облаштовані всім необхідним обладнанням для легкого і швидкого складування, зберігання і вивезення Вашої продукції.

 

 

TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта