Мостові металоконструкції

Компанія “ДОСВІД 2002”  виготовляє будівельні і мостові металоконструкції. У нас Ви можете розмістити замовлення на виготовлення різних металоконструкцій мостів, металеві прогонові будови та шляхопроводов:

  • Пішохідні мостові переходи (пішохідні мости)
  • Металоконструкції шляхопроводів
  • Балки прогінних будов мостів, опори, ферми
  • Тимчасові опори для будівництва мостів (підмости трубчасті)
  • Пролітні металоконструкції мостів

Всі види пропонованих мостових металоконструкцій виготовляються в строгій відповідності з вимогами, що пред’являються до конструкцій такого типу. Проводиться неруйнівний контроль якості зварних з’єднань. При виготовлення конструкцій використовується металопрокат наступних марок сталей: 10ХСНД, 15ХСНД, 14Г2АФ, 09Г2С.

Мостові металоконструкції —складне технічне спорудження підвищеної важливості. Вони функціонують у досить складних умовах, зазнаючи протягом всього терміну експлуатації високі динамічні навантаження, при цьому повинні бути надійними і справними протягом усього терміну експлуатації. Великі мости всіх видів, шляхопроводи належать до об’єктів стратегічного призначення.

Мости можуть бути як спеціалізованими, предназначаясь для переміщень якогось одного типу (залізничні, автодорожні, пішохідні) об’єктів, так і суміщеними (при цьому різнопланові шляху можуть бути на одному рівні або на різних ярусах).

Різні мостові конструкції передбачають використання диференціальних конструктивних елементів. Різняться і способи їх монтажу.

Зокрема для металевих залізничних мостів, прольоти яких не перевищують 80 м, а також для автомобільних мостів з максимальними прольотами у 300 м, як правило, використовують суцільні балки змінної або постійної висоти, виготовлені з різних сортів сталі. Головні балки з’єднуються між собою, утворюючи єдину зв’язну конструкцію. Безпосередньо проїжджа частина створюється з допомогою залізобетонної плити, що укладається поверх балкових елементів. Плита з’єднується іншими елементами мосту з допомогою спеціальних упорів, одночасно виконуючи роль сполучного елемента (таким чином досягається велика жорсткість конструкції при економії металу).

Крім суцільних активно використовуються коробчаті головні балки, виготовлені з листової сталі. Зсередини ці балки підсилюють за рахунок поперечних діафрагм і ребер жорсткості. В цілому прогонові будови такого типу відрізняються економічністю, легкістю і жорсткістю, що дозволяє монтувати прольоти великого розміру

Металеві прогонові будови мостів, виконані у вигляді наскрізних ферм, можуть використовуватися при зведенні особливо великих прольотів, досягають 500 м. Наскрізні ферми виграють у інших типів мостових конструкцій (зокрема, сталевих балок) в економічності, але створюють більше складнощів в процесі виробництва і при виконанні монтажних робіт. Дуже часто наскрізні ферми використовуються в будівництві залізничних і великих автомобільних мостів, при цьому між фермами розміщуються поперечні і поздовжні балки, призначені для елементів проїзної частини (залізничної колії або залізобетонної плити для автодороги).

Компанія “ДОСВІД 2002”  гарантує надійність будівельних і мостових металоконструкцій, оскільки ми точно розраховуємо несучу здатність кожної поверхні, враховуємо стан ґрунтів та регіонально-кліматичні умови. Крім того, для реалізації проекту використовуються тільки заводські деталі та комплектуючі, високцу якість яких підтверджують наявні сертифікати. Нарешті, ми забезпечуємо повну технічну підтримку зведених об’єктів. 

 

Новини по темі:

 

ВО ВРЕМЯ СТРОИТЕЛЬСТВА МОСТА ЧЕРЕЗ ДНЕПР СНЕСУТ БОЛЕЕ ДВУХ ТЫСЯЧ ЖИЛЫХ ДОМОВ

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта