Огороджувальні конструкції

Огороджувальні конструкціїКомпанія “ДОСВІД 2002” виробляє металопродукцію будь-якого призначення, включаючи виготовлення металевих огорож і поручнів.

Наша продукція затребувана в будівництві та облаштуванні доріг, при захисті об’єктів і зонування території. Потреба в облаштуванні огорож досить значна. Вони потрібні на дахах і сходових прольотах, пандусах і автомобільних дорогах, для запобігання несанкціонованого доступу на об’єкт і в цілому ряді інших випадків. Ми повністю задовольняємо потреби клієнта у продукції цього виду.

Металеві паркани сьогодні набувають все більшої популярності. Паркани використовуються для створення огорож в приватних будинках, котеджах, на парковках бізнес-центрів і промислових об’єктах. При виготовленні і установці металевих парканів можуть бути використані різні технології і методи монтажу, що гарантує можливість підбору оптимальних варіантів для кожних конкретних умов. Паркани металеві зварні на порядок надійніше і довговічніше дерев’яних парканів. Єдиною гідною альтернативою металевим огородженням можуть стати огорожі цегляні, однак зварні огорожі обійдуться замовнику набагато дешевше.

Компанія “ДОСВІД 2002” виготовляє металеві зварні огорожі — паркани. Ковані забори виконують декоративну функцію: саме ці огорожі можуть бути виконані в будь-якому стилі оформлення, проте їх ціна на вище зварного типу огорож.

Металеві решітки

ТОВ “ДОСВІД 2002” також виробляє металеві решітки. Дані огорожі служать для запобігання проникнення в приміщення або на захищають територію. Поряд зі своїм основним призначенням металеві решітки та  огорожі виконують і декоративні функції.

Грати виготовляються з металевого прутка, квадрата, фігурної смуги. Рама металевих ґрат, огорож виготовляється з металевого профілю різних перетинів, куточка, комбінування металевого профілю і куточка, так само виготовляються безкаркасні решітки.

Виготовлення металевих огороджувальних конструкцій

Виробництво огорож з металоконструкцій – це складний поетапний технологічний процес, що вимагає не тільки знання і досвіду фахівців, але і забезпечення хорошою матеріально-технічною базою. Саме від наявності сучасного обладнання для обробки металу, в кінцевому рахунку, залежить результат, а саме – довговічність, естетична цінність огорож.

Обробка металу для металевих огороджувальних конструкцій

Основним етапом при виготовленні огорож з металоконструкцій є всебічна обробка і підготовка металу. Сюди входить як ручна робота, в тому числі і ручна ковка, так і складні етапи обробки на спеціальних автоматах.

Для кожного елемента металоконструкцій є свої технологічні умови обробки – узгодження всіх процесів на кожному етапі виробництва здійснюється за допомогою спеціально розроблених технологічних карт. Оскільки погодні умови значно впливають на довговічність металоконструкцій, то після додання металу (листами, елементів штахетника, прутів, трубах тощо), необхідних форм і властивостей виконують антикорозійну обробку. Це може бути фарбування порошковою фарбою або оцинкування виробів. Це важливий етап у виготовленні огорож з металоконструкцій.

Етапи виробництва огорож з металоконструкцій

  1. Проектування. Виявляються вимоги замовника, створюється попередній проект, виконується узгодження з замовником. Вибираються не тільки марки сталі та інших металів, але погоджується колір, габарити окремих елементів, загальний дизайн огорожі з металоконструкцій.
  2. Попередня підготовка. Здійснюється перевірка якості металопрокату для подальшої обробки, підбираються елементи і заготовки, що задовольняють необхідним умовам експлуатації. Є важливим етапом виготовлення огорож, оскільки вдається виявити шлюб, дефекти та деформації окремих заготовок, листів, труб, сітки і т. д.
  3. Обробка окремих елементів. Виконується: згинання, різання, зварювання, свердління, шліфування металу, обробка на фрезерних та токарних верстатах. Виготовлення огорож може здійснюватися як на окремих апаратах, так і виробничих лініях (напівавтоматичних).

Компанія “ДОСВІД 2002” пропонує  огороджувальні конструкції, що відповідають усім необхідним вимогам. Конструкції виготовлені з високоякісного металу, з використанням сучасних технологій, мають сучасний дизайн і високу якість. Ми виконуємо замовлення якісно і в короткі терміни! Детальну інформацію про вартість виготовлення продукції ви можете отримати, зв’язавшись з нами найзручнішим для Вас способом. 

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта