Промислові будівлі та цехи

Промислові будівлі та цехиКомпанія «ДОСВІД 2002» пропонує своїм клієнтам послуги з будівництва швидкомонтованих промислових будівель і виробничих об’єктів. Всі конструкції проектуються з урахуванням інтересів замовника і нормативних вимог до об’єкта. Наша компанія володіє кваліфікованим персоналом, сучасним обладнанням і багатим досвідом застосування новітніх технологій.

Типи фундаменту для виробничих та промислових будівель

В залежності від ряду факторів (призначення приміщення, виду грунту, погодних умов) швидкобудуюємі будівлі монтуються на наступні типи фундаменту:

  • пальовий. Являє собою монолітні залізобетонні загострені палі прямокутного перерізу, які заглиблюються або забиваються на рівень нижче промерзання грунту. При будівництві промислових об’єктів фундамент даного виду закладається на етапі проекту для грунтів будь несучої здатності;
  • стовпчастий. Він складається з опорної подушки в одну або декілька ступенів і стовпа, на який спирається колона. При зведенні промислових споруд стовпчастий фундамент використовується на грунтах з певною несучою здатністю і відсутністю поверхневих вод;
  • стрічковий залізобетонний. В даному випадку колони споруди швидкомонтованих кріпляться на залізобетонну плиту. Такий фундамент можна використовувати тільки для деяких типів будівель і грунтів.

Види каркаса

Будівлі з одним проходом. Відмінною рисою споруд даного типу є те, що вони зводяться без використання проміжних колон. Подібні метало каркаси застосовуються тільки у разі організації відкритого простору в приміщенні.

Будівлі з декількома проходами. В даному випадку ширина металлокаркаса може досягати великих значень. Порівняно з попереднім типом це дешевше, але є недолік у вигляді обмеження вільного простору.

Односхилі споруди. Відмінною особливістю такого швидкомонтованого об’єкта є дах, що має один скат. Конструкція покрівлі являє собою єдину похилу площину, завдяки чому будівля можна приєднувати до вже існуючих будівель.

Споруди з міжповерховим покриттям. Даний тип каркасу вибирають замовники, які хочуть в одному місці поєднати робочі цехи і адміністративний блок. У промислових споруд з такими перекриттями підвищується металоємність, але знижується пляму забудови.

Основні переваги об’єктів від компанії «ДОСВІД 2002»

Популярність швидкомонтованих виробничих будівель від ТОВ «ДОСВІД 2002» обумовлена рядом незаперечних переваг:

  • вони повністю безпечні при використанні важких механізмів;
  • конструкція швидкомонтованих об’єктів надає можливість установки кран-балки з вантажопідйомністю не більше 10 тонн;
  • бічні стіни і прольоти без опор володіють великим простором.
  • Швидкомонтовані будівлі для виробництв від компанії «ДОСВІД 2002» – це гарантія якості, надійності і довговічності. Технологія будівництва відпрацьована нами в деталях, а великий практичний досвід фахівців дозволяє створювати і реалізовувати проекти будь-яких типів.

Якщо Вас цікавлять промислові швидкобудуюємі будівлі, ми готові відповісти на будь-які питання і допомогти оперативно оформити замовлення. Для цього Вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті в розділі  «Контакти».

НАШІ ОБ’ЄКТИ

БУДІВНИЦТВО ЗАВОДУ «ХЕКРО ПЕТ ЛТД»

БУДІВНИЦТВО ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ

БУДІВНИЦТВО ЗАВОДУ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»

 

 

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта