Промислові навіси

Промислові навісиНавіси промислові металеві

Компанія “ДОСВІД” 2002″ предлагає будівництво промислових навісів власного виробництва. Один із напрямків нашої діяльності — виготовлення металоконструкцій. Виробництво оснащено сучасним обладнанням. На всіх етапах виробництва здійснюється суворий контроль якості. Виготовлення навісів — одна з супутніх послуг. Вся продукція сертифікована і супроводжується тривалими заводськими гарантіями. Можна вибрати готове рішення або оформити замовлення на виготовлення навісів промислових металевих за індивідуальними параметрами.

Навіси промислові: область застосування

Основна функція навісів — захист від атмосферних опадів.

Встановлення навісів потребують:

  • Вхідні групи підприємств, офісів, торгово-розважальних комплексів (в окремих випадках навіси встановлюються по всьому периметру будівлі).
  • Зони завантаження/вивантаження.
  • Виробничі території, на яких здійснюється короткочасне зберігання товарів/матеріалів/сировини.
  • Автомобільні парковки.

Ми виконуємо капітальні конструкції навісів з великого прокату, щоб будова могла витримувати великі навантаження на покрівлю. Промислові навіси мають висоту не менше 6 метрів, цілком замінюють складська будівля зі стінами і при цьому не вимагають узгодження в наглядових органах.

Якість і практичність експлуатації – те, про що ми дбаємо при будівництві навісів у першу чергу. Наші вироби відповідають всім необхідним вимогам і проектуються з урахуванням зовнішніх навантажень і погодних умов місцевості.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта