Сходові марші і майданчики

Сходові марші і майданчикиТехнологічні майданчики, сходи і оснащення входять в перелік будівельних металоконструкцій і головним чином застосовуються в будівництві промислових, виробничих і складських приміщень. Їх завдання організувати вільний доступ до різного обладнання або частин будівлі, розташованим на різних рівнях об’єкта. Вони встановлюються як всередині, так і зовні приміщень. По суті майданчик і оснащення виконують функцію зонування виробничого простору. Найчастіше дані конструкції використовується для монтажних і зварювальних робіт, для ремонту та експлуатаційного догляду за приладами.

Для виробництва металевих майданчиків і оснащення використовується марка стали аналогічна тій, з якої виконуються несучі металоконструкції. При необхідності ці елементи можуть бути оброблені антикорозійним лакофарбовим покриттям.

Додатково виробничі майданчики і оснащення організують запасний вихід і систему евакуації з будівлі в разі необхідності, таким чином виконують певні завдання у сфері охорони праці.

До важливих достоїнств елементів відносяться:

 • Можливість виготовлення конструкцій будь-якого зручного розміру.
 • Зручність монтажу.
 • Високі міцнісні і зносостійкі показники.
 • Тривалий термін служби.
 • Зручна система зберігання і транспортування.

Сходові марші і майданчикиКомпанія “ДОСВІД 2002”  виготовляє  наступні типи металоконструкцій сходових маршів та майданчиків:

 • Виробничі майданчики  – металева основа (настил) з певними характеристиками міцності.
 • Сходи – сходові марші з будь-якою кількістю і розміром східців.
 • Оснастка – елемент допоміжної металоконструкції, монтується разом з майданчиком, використовується як її частина. Не може експлуатуватися незалежно.

Як правило, описані вище конструкції застосовуються спільно.

До переваг сходових маршів в першу чергу слід віднести експлуатаційні характеристики, а конкретно міцність і стійкість до значних механічних навантажень. Крім того, вони швидко монтуються і значно дешевше дерев’яних аналогів.

Металеві сходи

Область застосування металевих сходів дуже широка, як у промисловому, так і в домашньому будівництві. Такі сходи можуть бути:

 • вхідними;
 • внутрішніми;
 • промисловими;
 • евакуаційними;
 • пожежними.

В останні роки металеві сходові марші і майданчики часто використовуються для створення цікавих дизайнерських рішень. Легкі витончені металеві конструкції добре комбінуються з різними матеріалами, причому не тільки з деревом, але і з каменем і навіть зі склом.

Внутрішні сходові марші на металевому каркасі можуть мати різну, часто досить химерну конфігурацію. Як  і раніше, популярними залишаються гвинтові металеві сходи, які не тільки є елементом декору, але і допомагають значно заощадити місце в не дуже великому приміщенні.

Що стосується промислових приміщень у них сходові марші і площадки з металу є нагальною необхідністю. Такий сходовий марш, розміри якого регламентуються ГОСТом здатний витримати значні механічні навантаження які непорівнянні з тими, які припадають на домашні конструкції.

 

Виробнича компанія «ДОСВІД 2002» виготовить на замовлення сходові марші, майданчики та металеві сходи будь-якого розміру та конфігурації. Наші фахівці проведуть всі необхідні розрахунки, виконають креслення, які після узгодження з замовником будуть передані на виробництво де висококваліфіковані робітники швидко і якісно виготовлять металоконструкції будь-якої складності.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта