Швидкомонтовані будівлі

Швидкомонтовані будівліШвидкомонтовані будівлі – це швидкий і надійний спосіб побудувати будинок, або нежитлове приміщення. Система складання будівель з готових модулів дозволяє зводити навіть багатоповерхові будівлі в найкоротші терміни. Така конструкція не вимагає проведення «мокрих» робіт, із-за чого будівництво можна вести в будь-який час року. За допомогою цієї технології зводяться будь-які будівлі – від неопалюваних складських приміщень до комфортабельних житлових будинків.

Швидкомонтовані будівлі будуються з готових сендвіч-панелей на каркасній основі. При монтажі даху і стін не використовується цемент або інші будівельні суміші. Вони застосовуються тільки для будови легкого фундаменту. Подібна технологія дозволяє зводити торговельні павільйони, спортивні комплекси, складські приміщення та адміністративні будівлі.

Фундамент для швидкомонтованих будівель

Для швидкомонтованих будівель підходять практично всі типи фундаменту, крім збірного блочного. Найчастіше застосовується легкий пальово-ростверковый, оскільки в цьому випадку не потрібна важка несуча основа. При виборі конкретного типу несучої основи враховуються такі фактори, як:

  • розміри конкретного будинку і його конфігурація;
  • напрямок нетипових навантажень на несучі конструкції;
  • передбачувана установча міцність;
  • кількість закладних елементів, а також їх розташування.

До вторинних технічни[ вимог ставляться марка бетону і його клас, схема армування, клас морозостійкості і водопоглинання. Для створення несучої основи зводиться дерев’яний каркас або основа їp сталевих таврових балок.

Переваги швидкомонтованих будинків:

  • будівництво в найкоротші терміни;
  • висока міцність, довговічність;
  • простота монтажу, при якій не потрібна важка будівельна техніка;
  • різноманітність матеріалів для будівництва, зовнішньої обробки;
  • висока екологічність;
  • протипожежна безпека.
  • Інженерні споруди і комунікації зводяться одночасно з модульною конструкцією будівлі, що прискорює процес будівництва.

Типи швидкомонтованих конструкцій

Двухскатна будівляДвоскатна будівля — класичний вид швидкомонтованої конструкції, назва якої визначається типом даху з двома однаковими скатами. Скати являють собою похилі поверхні, орієнтовані вздовж довгих сторін будівлі, розташовані під кутом один до одного і спираються на однакові по висоті стіни. По боках така конструкція обмежується трикутними фронтонами (фахверка).

Плюси двосхилих конструкцій

Швидкозбірний будинок з двосхилим дахом має безліч переваг порівняно з покрівлею інших профілів. Серед найбільш значущих переваг таких конструкцій фахівці зазначають:

  • швидке і просте проектування, виготовлення і монтаж;
  • можливість зведення споруд будь-яких розмірів (на розсуд замовника);
  • легкий демонтаж будівлі без пошкодження елементів конструкції, його перевезення та встановлення на новому місці без зниження експлуатаційних характеристик;
  • відсутність необхідності зведення дорогих великих фундаментів;
  • достатній кут нахилу даху, перешкоджає утворенню опадів на її поверхні.

Оскільки швидкобудуюємі будівлі відрізняються, в основному, простою архітектурою, двосхилий дах стає оптимальним варіантом облаштування покрівлі.

Типи будівель з двосхилим дахом

Вибір виду огороджувальних конструкцій залежить від трьох факторів — майбутнього призначення швидкомонтованого будівлі, кліматичних умов місцевості, в якій воно буде експлуатуватися, і побажань самого замовника. Основна класифікація двосхилих будівель за типом стін включає в себе два варіанти:

  • «холодний» — виконаються обшивка оцинкованим металопрофілем в один шар;
  • «теплий» — передбачає двошарову обшивку стін і даху з прокладкою теплоізоляційного матеріалу (базальтового волокна, пінополіуретану і т. п.) або використання сендвіч-панелей.

Крім того, при зведенні двосхилих швидкомонтованих конструкцій може застосовуватися обшивка з кольоровим покриттям (за стандартом RAL). При бажанні клієнта можуть бути виконані перегородки, ворота, двері, вікна та інші необхідні елементи. Всі комплекти для зведення двосхилих будівель однотипні і мають оптимізовані розміри упаковки, тому їх доставка вимагає мінімальної кількості машин.

Швидкомонтовані двоскатні будівлі можуть успішно застосовуватися в будь-яких сферах життя і галузях економіки: для зберігання сільгосппродукції, утримання тварин і птиці, облаштування цехів, складів, торгових павільйонів, автомобільних стоянок і гаражів, спортивних та багатьох інших споруд. Це — універсальний тип будов з практично необмеженою областю використання.

Односкатна будівляОдносхилі швидкомонтовані будівлі — прості по своїй конструкції будівлі. Їх характерною особливістю є дах з одним скатом у вигляді похилої площини, прикріпленою до стін різної висоти під ухилом в 3-20°. Цей вид будівель відрізняється швидким монтажем і можливістю складання не тільки на фундаментне підставу, але і безпосередньо на бетонне покриття. Розміри самої споруди обмежуються тільки вимогами забудовника. ;

Переваги односхилих будівель:

В швидкомонтованому будівництві односхилі будівлі використовуються досить часто, оскільки вони надійні, практичні і економічно вигідні. Серед переваг цих об’єктів також слід зазначити:

  • простоту конструкції і її зведення;
  • схід опадів лише в один бік;
  • застосування в умовах обмеженості;
  • максимальна швидкість зведення;
  • знижені вимоги до будмайданчика.

Односкатна будівля стає незамінною, коли потрібно прилаштувати приміщення до наявній будови, або звести споруду господарського або складського призначення. Крім того, такі конструкції можуть стати єдино правильним рішенням, якщо з якихось причин не допускається попадання атмосферних опадів з одного боку будівлі.

Варіанти виконання односхилих конструкцій

Як і всі швидкобудуюємі будівлі, односхилі споруди можуть бути «теплими» або «холодними». Вибір варіанту залежить від забудовника. У першому випадку монтаж виконується з використанням сендвіч-панелей (в тому числі стягуються з аркушів), у другому — з оцинкованого профлиста. Усі матеріали можуть поставлятися в тому забарвленні, яке вибере замовник.

Також односхилі будівлі можуть доукомплектовуватися воротами або віконними і дверними конструкціями з дерева, пластику або металу. В залежності від наявності додаткових елементів в комплект поставки може входити металокаркас і огороджувальні конструкції для зведення:

  • дахи;
  • даху і стін;
  • даху, стін, дверей, вікон.

Непримітний вигляд дещо звужує сферу використання односкатної будівлі, але зате робить її максимально практичною і надійною. Тому найбільш широко ці об’єкти використовуються в промисловому будівництві, а також користуються великою популярністю у дрібних і середніх підприємців. Частіше всього їх обладнують під складські та виробничі приміщення, майстерні, магазини, господарські споруди, підприємства автосервісу.

Асимметричное зданиеАсиметричні будівлі характеризуються наявністю даху зі схилами різної довжини та з різним кутом нахилу. Така конструкція дозволяє істотно збільшити гнучкість проектних розробок для різного роду завдань, що робить конструкцію дуже популярними і затребуваними серед забудовників.

Переваги конструкції

Швидкомонтовані асиметричні будівлі багато в чому перевершують аналогічні об’єкти капітального будівництва з бетону, цегли та інших «важких» будматеріалів. Серед основних переваг цих конструкцій слід виділити:

  • простоту монтажу, яка обумовлена застосуванням особливої технології, яка передбачає використання незначної кількості легкої спецтехніки та інструментарію. Роботи можуть проводитися цілий рік без зниження якості будівництва;
  • висока швидкість установки за рахунок виконання будівельних робіт методом складання каркаса і виконання обшивки на болтові з’єднання;
  • мобільність – такі конструкції легко демонтуються, перевозяться на інше місце і встановлюються без зниження міцності болтових з’єднань і погіршення експлуатаційних характеристик;
  • можливість облаштування «холодного» і «теплого» варіанту будівлі – в першому випадку для створення огороджувальних конструкцій та покрівлі використовується профільований лист, у другому – заводські сендвіч-панелі або полистовая збірка з теплоізолятором. Неутеплені асиметричні будівлі доцільно зводити, якщо немає особливих вимог до теплоізоляції. Утеплені підходять для цілорічної експлуатації з створенням певного мікроклімату всередині приміщення і його захисту від проникнення холоду;
  • низька вартість – порівняно з аналогічним капітальним будовою швидкобудуюємі асиметричні будівлі стоять набагато дешевше. Це обумовлено меншою масою конструкції, що дозволяє значно знизити витрати на фундамент, а також іншими перевагами даної технології.
  • Асиметричні будівлі дуже легко пристыковывать і поєднувати з вже існуючими будівлями.

Сфера застосування асиметричних будівель надзвичайно обширна. Вони відмінно підходять для використання в сільському господарстві при облаштуванні птахоферм, тваринницьких комплексів, переробних підприємств. Також можуть стати ідеальним рішенням для створення торгового чи спортивного об’єкта, складських і логістичних комплексів. За рахунок збільшеної ширини таких будов вони мають певні переваги перед іншими видами швидкомонтованих будівель.

ПристройкаНеобхідність термінового розширення виробничих або складських приміщень може виникнути в рамках будь-якого діючого підприємства незалежно від його масштабності та напрямки діяльності. Найкращим рішенням в цьому випадку стає будівництво не з цегли та бетону, а швидке спорудження прибудови або навісу з металу.

Ці легкі конструкції являють собою скатний дах, що спирається на колони, і можуть мати будь-які розміри в залежності від місця установки, допустимої площі та мети використання. Крім свого виробничо-складського застосування, такі прибудови відмінно підходять для облаштування автостоянок, сінників, цехів для виготовлення кормів, а також в якості козирків для спортивних споруд або біля входу в будівлю.

В залежності від призначення такої конструкції, для обшивки покрівлі використовуються відповідні матеріали. Вони бувають двох видів:

  • профільований лист (оцинкований або покритий полімером);
  • полікарбонат (стільниковий або суцільний).

Кожне з цих покрівельних покриттів ідеально підходить для споруди швидкомонтованих прибудов і навісів. Але полікарбонатні конструкції кілька виграють завдяки меншій вазі, світлопроникності, високої несучої здатності та морозостійкості. Вони залишаються пластичними навіть на морозі і випускаються у великій колірній палітрі, що дозволяє створювати найрізноманітніші за формою і кольором рішення.

Монтаж будь-якої такої прибудови або навісу максимально простий і швидкий, не вимагає практично жодної підготовки. Але по своїй зручності і ефективності використання ці конструкції нерідко перевершують багато інші будови. Ці швидкобудуюємі споруди надійно захищають від опадів, пилу, листя, бурульок та інших можливих атмосферних або кліматичних сюрпризів. Також вони здатні виконувати естетичну функцію, надаючи фасаду будівлі привабливий і солідний вигляд.

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ З КОМПАНІЄЮ "ДОСВІД 2002"

Компанія «ДОСВІД 2002» займається будівництвом швидкомонтованих будівель з 2002 року і має власне виробництво металевих конструкцій, необхідне устаткування та штат кваліфікованих фахівців.

Ми витратили багато років, щоб навчитися швидко і надійно будувати багатофункціональні швидкобудуюємі ангари, будівлі та інші металоконструкції. Ми завоювали довіру сотень споживачів по теріторії всієї України. Типові споруди та нестандартні конструкції — у нас є просте рішення для завдання будь-якої складності. І у нас є переваги, завдяки яким нас вибирають.

Бизнес каталог сайтов компаний и фирм Украины — бесплатный каталог фирм, предприятий и интернет ресурсов Украины. Добавить сайт в каталог Строительство, Бизнес.

 

All catalogs — internet directory