Сільськогосподарські склади

Сільськогосподарські складиКомпанія “ДОСВІД 2002” пропонує будівництво ангарів і складів – швидкомонтованих будинків: будівель сільськогосподарського призначення: ангарів, терміналів, складів.

Сільськогосподарська галузь в сучасних умовах є одним з пріоритетних напрямів розвитку народного господарства на державному рівні. Важливе, а в більшості випадків, і основне значення має існуюча інфраструктура, від якої залежить економічна ефективність та продуктивність всіх сфер сільського господарства.  Однією з найбільш важливих складових інфраструктури є приміщення для зберігання продукції сільськогосподарського виробництва. Тому оновлення або будівництво сільськогосподарських складів мають пріоритетне значення у процесі збільшення прибутковості будь-якого підприємства.

Конструктивно, пропонована нашою фірмою технологія будівництва сільськогосподарського ангару (складу), передбачає зведення металевого каркасу, огороджувальних конструкцій стін і покрівлі та залізобетонного фундаменту. Зводимі конструкції можуть бути холодними і утепленими, одне – і многопролетными, з отворами різної форми, різних колірних рішень.

Компанія «ДОСВІД 2002» працює з кожним клієнтом в індивідуальному порядку; враховуються всі побажання та рекомендації замовника.

Сільськогосподарські складиСпівпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на наступне:

  • сучасні приміщення для сберігання сільськогосподарської продукції  побудовані з використанням сучасних матеріалів і технологій і відповідають усім стандартам;
  • широкий асортимент типових конструкцій всіх можливих сільськогосподарських напрямів (ангари, ферми тощо);
  • будівництво, здійснене з урахуванням всіх норм захисту (антикорозійного, протипожежного), охорони навколишнього середовища, у повній відповідності з вимогами діючого законодавства;
  • висока якість як елементів конструкцій, так і всіх виконуємих будівельно-монтажних робіт;
  • використання легких фундаментів, що дозволяє оптимізувати витрати;
  • виконання повного комплексу послуг, від пакета проектних документів до здачі повністю готового об’єкта «під ключ».

При проектуванні будівель сільськогосподарського призначення компанія «ДОСВІД 2002» відштовхується від технології конкретного виробничого процесу, а також від запланованої потужності і призначення майбутнього підприємства. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте готови складські будови, що  забезпечують зберігання і переробку сільгосппродукції (зокрема, різноманітні ангари, виробничі цехи на їх базі і т. д.), створині з урахуванням останніх  тенденцій у цій галузі.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта