Складські приміщення

Компанія «ДОСВІД 2002» виконає будівництво складів під ключ, здійснивши весь комплекс робіт − від розробки проекту до збірки будівлі з металоконструкцій. Ми готові побудувати об’єкти різної складності і призначення.

Швидкомонтовані склади відмінно підходять для установки стелажів, зберігання і сортування продукції, здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. Наша компанія оперативно і за доступною вартості виконає будівництво складів в будь-якому регіоні України.

Базові особливості

Побудувати склад з металоконструкцій можна в будь-який час року. Каркас таких споруд ми виготовляємо з міцних сталевих рам. Для складання елементів застосовуються надійні болтові з’єднання. Щоб надати конструкції складу максимальну стійкість, при будівництві наші фахівці підсилюють його поздовжніми і вітровими зв’язками.

При оформленні замовлення компанія ДОСВІД 2002» надає клієнту можливість самому вибрати матеріали, які використовуються для обшивки покрівлі та стін. Зведення холодних будівель здійснюється із застосуванням профнастилу. Вартість будівництва складу даного типу буде мінімальною. Також Ви можете замовити утеплення будинку  сендвіч-панелями або скористатися можливістю закладки теплоізоляції при пошарової збіркі. Наші фахівці підберуть товщину мінеральної вати або іншого утеплювача з урахуванням кліматичних особливостей регіону, в якому здійснюється будівництво теплого складу. Теплоізольовані споруди менш доступні за вартістю, зате їх можна експлуатувати круглий рік.

При будівництві різних складів ми передбачаємо систему опалення. Це дозволяє використовувати такі об’єкти не тільки для зберігання товарів, але і в якості торгових комплексів, офісних будівель або інших об’єктів з постійним перебуванням людей. За бажанням замовника ми готові побудувати склади будь-якого кольору. Відтінок підбирається по каталогу RAL. Зовнішнє оформлення будинку теж включається в загальну вартість виконання робіт.

Комплектація і ціни

За додаткову плату швидкобудуюємі склади (утеплені і не утеплені) можуть комплектуватися:

 • вікнами на покрівлі;
 • воротами;
 • вітражами;
 • іншими функціональними і декоративними елементами.

Ціна на будівництво складів з додатковим оснащенням буде вище, ніж звичайних аналогів. Але це дозволяє розширити функціональність об’єкта, підвищити зручність його експлуатації або поліпшити дизайн.

На підсумковий кошторис впливають наступні фактори:

 • тип складу. Має значення кількість прольотів, конструкція покрівлі, наявність прибудов та ін;
 • габарити будівлі. Чим більше площа споруди, тим дорожче обійдеться його будівництво;
 • необхідність виконання додаткових робіт.

Перелік заходів з будівництва може включати в себе доставку металоконструкцій на будмайданчик, їх складання, обробку та ін. Чим більший перелік виконуваних робіт, тим вище буде фінальна сума. Перед початком будівництва ми обов’язково погоджуємо кошторис з замовником.

Переваги співпраці з компанією “ДОСВІД 2002”

 1. Професіоналізм. Компанія «ДОСВІД 2002» працює в сфері будівництва швидкомонтованих конструкцій більше 15 років, у нашому послужному списку понад сотні готових об’єктів, які успішно здані в експлуатацію.
 2. Широка географія. Ми працюємо не тільки в Києвіі, а також інших містах України.
 3. Великий спектр послуг. Ми готові побудувати швидкобудуюємі будівлі будь-якого призначення і рівня складності і маємо необхідну технічну базу для самостійного виконання всіх стадій робіт.
 4. Гарантії. Всі наші склади відповідають актуальним будівельним і гігієнічним нормам.

Щоб розрахувати кошторис на будівництво складу в Києві або іншому регіоні, уточнити іншу тематичну інформацію або зробити замовлення, зверніться в компанію «ДОСВІД 2002» будь-яким способом з тих, що вказані на сторінці  Контакти.

НАШІ РОБОТИ:

БУДІВНИЦТВО СКЛАДСЬКОГО КОМПЛЕКСУ СМТ. КАЛИНІВКА

 

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта