Торгово-промислові комплекси

Торгово-промислові комплексиТоргово-промисові комплекси повинні відповідати  особливим вимогам:

Відповідність основним призначенням. Промислові будівлі обов’язково повинні відповідати роду діяльності, для якого заплановано будівництво. Досягається така відповідність переважно за рахунок особливих проектних рішень. Зокрема, спеціаліст обов’язково повинен врахувати специфіку діяльності підприємства при визначенні оптимальних розмірів і планування будівлі. Також в проект необхідно включити і добре прорахувати всі конструкційні особливості споруди (зовнішні і внутрішні), які будуть реалізовані в ході будівництва.

При зведенні промислових будівель фахівцями завжди враховуються експлуатаційні умови, в яких буде функціонувати об’єкт, тобто клас пожежної небезпеки, особливості місцевого клімату та інше. Саме від них буде залежати вибір технології будівництва і використовуваних будівельних матеріалів. Також вони вплинуть на тип зовнішнього та внутрішнього оздоблення будинку. Вона повинна бути не тільки естетичною і оригінальною, але і практичним, надійним, безпечним.

Фактори умов експлуатації приймаються до уваги і при виборі інженерного оснащення майбутньої будови. Грамотний підбір систем, комунікаційних мереж, засобів безпеки та технологічного обладнання при будівництві промислових будівель дозволяє забезпечити об’єкт максимальною ефективністю і безпекою, а також повністю адаптувати його під виробничі завдання, що стоять перед конкретним підприємством.

Надійність в експлуатації. Дана характеристика промислового будинку залежить від міцності і стійкості конструкції. Закладаються дані параметри в ході його проектування та будівництва. В основі надійності кожного будинку, незалежно від його призначення, лежить поняття просторової жорсткості. Забезпечується вона фортецею окремих металоконструкцій, з яких створено спорудження, а також надійністю взаємному зв’язку всіх елементів каркаса, обшивки та оздоблення.

Сучасне будівництво промислових будівель визначає міцнісні якості через спеціальні проектні рішення, серед яких є як інноваційні, так і перевірені часом. Особлива увага приділяється і використання сертифікованих матеріалів, які мають підтверджене якість і відповідають світовим стандартам. В процесі будівництва виробничих будівель додатково враховується нормативна надійність конструкцій і з’єднань, розрахована і зафіксована в проектній документації. В обов’язковому порядку в процесі проведення будівельно-монтажних робіт постійно проводиться контроль за дотриманням технології монтажу, яка має відповідати нормам і правилам, а також за станом конструкції на певному етапі.

Завдяки такому комплексному і всебічному підходу сучасне будівництво промислових споруд дозволяє отримати абсолютно надійні будівлі необхідних розмірів і конфігурацій, які відповідають індивідуальним потребам конкретного підприємства і володіє гарантованою надійністю.

Компанія «ДОСВІД 2002» пропонує своїм клієнтам послуги по будівництву промислових будівель і споруд, а також проектування, постачання і спорудження інших об’єктів промислового  та торгово-промислового призначення. Наші фахівці готові надати вам допомогу з реалізацією проектів будь-якої складності, включаючи постачання, компонування і встановлення всього необхідного обладнання.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта