Транспортні галереї

Різноманіття технологічних процесів і технологічного обладнання на небезпечних виробничих об’єктах підприємств різних галузей промисловості призводить до необхідності подання різноманітних продуктів (вода, пар, кислота, мазут, повітря, природний і інертний газ і т. д.) до цього обладнання для забезпечення технологічних процесів. Це здійснюватись шляхом застосування технологічних трубопроводів, які розташовуються на окремо стоячих опорах і естакадах.

Галереї трубопроводи

Компаній “ДОСВІД 2002” виготовляє галереї трубопроводів, які являють собою коридор під підлогою робочого приміщення між двома рядами фільтрів. У ньому зазвичай розміщуються труби, клапани, регулятори швидкості фільтрування та інше обладнання, необхідне для роботи фільтрів.

У галереї трубопроводів повинно бути хороше освітлення, хороша вентиляція, хороший дренаж і широкі вільні проходи по всій довжині галереї.

При спільній прокладці в галереях трубопроводів з пластмасових і сталевих труб пластмасові труби слід розміщувати, як правило, нижче і ближче до проходу, ніж сталеві.

Кабельні галереї

Кабельна галерея від компанії “ДОСВІД 2002”  представляє собою підземну/наземну/надземне похилу/горизонтально прохідну протяжну споруду, яка призначається для прокладання електричних кабелів.

Колони і балки є основними несучими будівельними конструкціями кабельних галерей і естакад. Їх виготовляють із сталевого прокату або залізобетону. Галереї і естакади споруджують для односторонньої і двосторонньої прокладки кабелів. Двосторонні галереї застосовують для 60-50 силових кабелів, а двосторонні естакади – для 30-20.

Існують галереї і естакади. наступних видів: непрохідні і прохідні, які оснащені для обслуговування і монтажу спеціальними майданчиками (містками). Прохідні галереї використовують для відносного великої кількості кабелів. Між опорами галерей і естакад є прольоти, довжина яких становить зазвичай 12м, рідше – 6м.

Компаній “ДОСВІД 2002” пропонує виготовлення та монтаж металоконструкціЙ шляхопроводів, металевих естакад балкових, арочних, подкосных і рамних типів високої якості.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта