Інжиніринг будівельних матеріалів і конструкцій

ІНЖИНІРИНГ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І КОНСТРУКЦІЙЗа довгі роки роботи в будівельній галузі України ми отримали унікальний досвід організації будівельних робіт. Ми цінуємо час наших клієнтів і пропонуємо рішення, які дозволяють досягти максимальної ефективності реалізації проекту в самі стислі терміни при повному дотриманні всіх законодавчо встановлених норм і вимог, пред’являємих до зводимих та здаваємих в експлуатацію будівельних об’єктів.

Враховуючи індивідуальні потреби кожного Замовника фахівці компанії “ДОСВІД 2002” готові надати повний спектр послуг, що включає в себе проведення контролю якості будівельних матеріалів і конструкцій, здійснення будівельного контролю за ходом реалізації та якістю будівництва проекту.

Компанія “ДОСВІД 2002” має власну лабораторію, яка оснащена всім необхідним устаткуванням і ресурсами для реалізації проектів найвищого ступеня складності в області:

  • випробування і дослідження будівельних матеріалів;
  • обстеження конструкцій, будівель і споруд;
  • досудової та судової будівельно-технічної експертизи.

В основі нашої діяльності є високий професіоналізм співробітників та постійна модернізація випробувальної бази та методик виконання робіт.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта