Розробка нормативної та технологічної документації

РОЗРОБКА НОРМАТИВНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇКомпанія “ДОСВІД 2002” — команда фахівців з великим досвідом роботи в будівельній галузі України, з досвідом реалізації проектів різної складності, виконує функції генерального проектувальника.

Ми займаємося розробкою нормативної та технологічної документації, як для цивільних, так і для промислових об’єктів (у тому числі технічно складних і унікальних).

Силами нашого проектного відділу реалізовуються будь-які види проектних робіт: нове будівництво, реконструкція, розширення, технічне переозброєння, а також адаптація іноземних проектів.

Комплексний підхід у питанні розробки проектної документації є на сьогоднішній день найбільш прогресивним і прийнятним для замовника, оскільки він звертається в одну проектну організацію і отримує на виході повний комплект документації «під ключ». Компанія “ДОСВІД 2002” накопичив значний досвід в питаннях розробки проектної документації всіх основних розділів, в тому числі «спеціальних».

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта