Наша команда

Якісна кадрова політика з мінімальним відтоком ІТП на протязі існування підприємства, забезпечила створення ядра фірми з висококваліфікованих фахівців й робітників всіх будівельних напрямків і спеціальностей, що дозволяє якісно та в найкоротші терміни реалізовувати найскладніші проекти, будуючи до десяти великих об’єктів одночасно.

Інженерно-технічні працівники й робочий персонал підприємства проходять періодичні навчання, атестації для підвищення фахового рівня, набувають якісного досвіду.

Виробничі підрозділи й дільниці укомплектовані всім необхідним обладнанням, механізмами й засобами малої механізації по видам будівельно-монтажних робіт: екскаватори, телескопічні навантажувачі, автосамоскиди, вантажівки, гусеничні й пневмоколісні крани, автовишки, бетононасоси, дизельгенератори, компресори, мотопомпи, тощо.

Високі професійні навички, компетентність і організаційні здібності наших співробітників і фахівців, у поєднанні з прогресивними методами керування процесами будівництва, дозволяють виконувати й реалізовувати проекти в необхідні для наших Замовників терміни.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта