Вакансії

Робота в  "ДОСВІД 2002"

Робота в  “ДОСВІД 2002”  і кадрова політика компанії

Основна мета політики «ДОСВІД 2002» в області персоналу – формування висококваліфікованого, мотивованого до ефективної праці і професійного розвитку кадрового потенціалу, відповідного вимогам, що пред’являються до співробітників сучасних компаній світового рівня, персоналу, який  забезпечує ефективне вирішення поточних і перспективних завдань Компанії.

Вирішуючи питання пошуку й залучення персоналу в «ДОСВІД 2002», керівництво компанії  прагне, щоб професійні та ділові якості працівників дозволяли вирішувати завдання по досягненню стратегічних цілей компанії, підвищення конкурентоспроможності та зміцнення лідируючих позицій в українському будівництві.

Компанія «ДОСВІД 2002»  створює умови для відкритого конкурсного набору нових висококваліфікованих та молодих спеціалістів, реалізує соціальні та навчальні програми з метою залучення найбільш перспективної молоді, забезпечує адаптацію нових співробітників на робочому місці.

Ми цінуємо своїх співробітників за відповідальний підхід до роботи, бажання і здатність до якісної діяльності, орієнтацію на результат, прагнення до вдосконалення.

Компанія «ДОСВІД 2002» прагне встановити з кожним співробітником тривалі трудові відносини. Їх основа – дотримання вимог трудового законодавства та принципів соціального партнерства.

Ми гарантуємо своїм співробітникам конкурентоздатний рівень оплати праці, забезпечення роботи в умовах, що відповідають високим сучасним стандартам, сприяння максимальній реалізації їх потенціалу і своєчасне придбання необхідної професійної компетенції.

ВАКАНСІЇ КОМПАНІЇ

Робота в компанії ``ДОСВІД 2002``

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

СЛЮСАР ПО ЗБОРЦІ МК

ЗВАРНИК ПІД ФЛЮСОМ

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта