Будівельні побутівки

Будівельні побутівкиКомпанія “ДОСВІД 2002” налагодила випуск високоякісних, довговічних і надійних конструкцій будівельних побутівок. Завдяки багаторічному досвіду і великим портфоліо успішно виконаних замовлень ми гарантуємо клієнтам гідний рівень виготовлення побутівок, відмінний сервіс, пропонуємо типові будови та індивідуальне проектування під замовлення.

Компактні конструкції призначені для тимчасового проживання будівельників, дачників або інших користувачів. Також побутовки використовують в якості складських приміщень, дачних будиночків, для організації медпунктів, пристроїв магазинів, торгових павільйонів, постів охорони, хозблоков та ін. За функціональним призначенням вибираються комплектація, розміри, конструктивні особливості будови.

Особливості виготовлення побутівок

Ми проектуємо та реалізуємо невеликі дачні або садові споруди, времянки, блокпости для охорони та інші модульні об’єкти за замовленням клієнта. Конструкції користуються незмінною популярністю у замовників завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам.

Побутовки від виробника оперативно випускаються в Київі і поставляються за адресою, також здійснюється транспортування в інші регіони України. Виробничі процеси засновані на застосуванні високотехнологічного обладнання. Збірка всіх конструктивних елементів ведеться під постійним контролем фахівців, що гарантує точність геометричних розмірів і повна відповідність параметрам, зазначеним у технічному завданні.

Побутівки поставляються приватним особам, оптовим замовникам, великим організаціям. Споруди комплектуються теплоізоляцією, інженерними комунікаціями, захисними решітками, обраним кількістю дверних і віконних прорізів. Виробничі потужності компанії постійно збільшуються, за рахунок високого товарообігу терміни доставки будівель зведені до мінімуму.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта