Ємності для зберігання нафтопродуктів

Ємності для зберігання і перевезення нафтопродуктівКомпанія “ДОСВІД 2002” є виробником ємностей для зберігання  нафтопродуктів. Виготовлення сталевих резервуарів для зберігання нафтопродуктів, є складним і відповідальним технологічним процесом.  До якості резервуарних конструкцій, пред’являються найжорсткіші вимоги.

Це пов’язано, насамперед, зі специфікою небезпечних виробничих об’єктів, на яких вони використовуються. Зберігаєми в них продукти вибухонебезбечні і токсичні. Тому, при неналежному якості виготовлення резервуара, може виникнути аварійна ситуація, та руйнування корпусу і витік нафтопродукту, що призведе до незворотних наслідків для навколишнього середовища.

Виробництво резервуарних конструкцій, ведеться в суворій відповідності з будівельними нормами і правилами. Основними складовими частинами таких виробів, як резервуари для зберігання нафтопродуктів, є: стінка, днище з окрайкой і дах. Додаткове технологічне обладнання, необхідне для безпечної експлуатації, поставляється разом з основною конструкцією (маршеві або шахтні сходи, запобіжна і дихальна арматура, система пожежогасіння).

TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта