Ковані вироби

ковані вироби ДОСВІД 2002Компанія “ДОСВІД 2002” має спеціалізований підрозділ, який займається виробництом та продажем кованих виробів –  Студію художньої ковки «АРТІКО».

Ми пропонуємо в широкому асортименті ковані елементи в наявності та на замовлення, в роздріб і оптом — для складання виробів художньої ковки (парканів, воріт, сходів, балконних огорож, меблів тощо). Для того, щоб купити ковані вироби, Ви можете скористатися нашим інтернет-магазином, в якому представлені різноманітні види стандартних та складних фігурних елементів.

Виготовлення виробів здійснюється як по шаблонних варіантах дизайну так і розробкою індивідуальних проектів. Ви можете зробити індивідуальне замовлення по готових ескізах, а також скористатися послугами кваліфікованого дизайнера.

На нашому підприємстві працює великий штат фахівців з проектування, дизайну, обробки металу та виготовлення готових виробів з металу. На етапі проектування дизайнери нашої студії оцінюють стиль об’єкту архітектури, де знаходитимуться ковані вироби, особливості інтер’єру або ландшафту. Розробка всіх проектів здійснюється за допомогою індівідуально установленої програми в якомога найкоротшій час.

Для пректування кованих виробів ми намагаємося застосовувати історичні корені стилю кування, зварювання і термообробки металу.  Виробничі потужності нашої компанії мають в розпорядженні усе необхідне устаткування для високоякісного штучного і серійного виробництва кованих виробів.

Ковані елементи та вироби

Компанія ``ДОСВІД 2002`` - Студія художньої ковки ``Артіко``

Замовляючи продукцію  в  нашій «Студії художньої ковки» Ви, тим самим, створите затишок у власній оселі або заміському будинку, а ажурний малюнок готових виробів захоплюватиме гостей та друзів своєю вишуканістю і витонченністю.

TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта