Сходові марші і майданчики

Лестничный марш с площадкой

Сходовий марш з майданчиком

Сходи піддаються інтенсивним навантаженням, тому їх конструкція повинна бути міцною і безпечною.  Металеві вироби повністю задовольняють цим умовам. Сучасні конструкції з металу виконують в самих різних стилях.  Ці споруди мають широку область застосування.

Металеві конструкції мають велику популярність. Вони виступають в якості:

– внутрішніх;
– вхідних;
– промислових;
– евакуаційних;
– переносних;
– пожежних сходів.

Внутрішні металеві сходові марші можуть мати різні конфігурації. Найбільш універсальними залишаються варіанти на металевому каркасі. Східці для таких споруд виконують з бетону, деревини, каменю. Великою популярністю користуються конструкції на відкритих косоурах –такі сходи сприймаються легкими і витонченими. Ширяюча в повітрі сходи виходить, коли ступені монтуються до стіни і скріплюються больцами. У приміщеннях, де не надто багато вільного простору, влаштовують гвинтові споруди.

У більшості випадків для виробництва металевих огорож установок застосовують нержавіючу сталь. Прі виготовленні сходів для приватного будинку використовують додаткові декоративні елементи з дерева або скла. Добре підібрана комбінація матеріалів дозволить гармонійно вписати сходовий марш в інтер’єр.

Сходовий марш

Сходовий марш

Що стосується різновидів зовнішніх сходів, метал – один з найбільш поширених матеріалів для їх виготовлення. Використовують нержавіючу сталь, латунь або чавун. Вхідні сходові марші відрізняються дизайнерським оформленням. Представлені прямі, зігнуті і спіральні конструкції. Що стосується пожежних або евакуаційних установок, вони виконуються у вигляді полегшених конструкцій.

Переваги металевих сходів

Сходові марші з металу мають чимало переваг. До них ставляться їхні експлуатаційні характеристики. Металеві конструкції характеризуються високою міцністю, стійкістю до інтенсивних навантажень. У порівнянні з аналогами з дерева їх відрізняє більш низька вартість. Ці установки швидко монтуються.

Сходові марші з металу добре комбінуються з різними матеріалами, завдяки чому можливі цікаві дизайнерські рішення. Можна зустріти поєднання не тільки металу і дерева, але і сталеві конструкції зі скляними або кам’яними елементами декору.

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта