Сталеві металоконструкції

Продукція компанії Досвід 2002Виготовлення металоконструкцій.

З метою зниження залежності від заводів-виробників металоконструкцій та для зменшення собівартості будівельних проектів, несучим каркасом будівель яких є металоконструкції, ТОВ «ДОСВІД 2002» у 2012р. збудувало та ввело в експлуатацію власний виробничий комплекс з виготовлення металоконструкцій будівельного спрямування потужністю до 600тн/міс.

Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм:

  • колона-балка,
  • колона-ферма,
  • рамні конструкції;
  • конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти,
  • різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд.

Виробничий комплекс повністю забезпечений сучасним технологічним обладнанням, яке дозволяє випускати потрібні обсяги металоконструкцій, в т.ч.: багатофакельна машина кисневого різання з ЧПУ, дробоструминна машина очищення поверхонь; збиральна лінія зі станком правки грибовидності; торцефрезерний верстат; гільйотини, радіальні свердлильні верстати, листо- та трубозгинальні верстати, лінії автоматичного зварювання під шаром флюсу, напівавтомати зварювальні, фарбувальні станції безповітряного розпилення, камера порошкового фарбування та ін. Окрім цього, з метою перевірки якості виготовлення збиральних одиниць складних конструкцій (силоси, резервуари), у виробничому комплексі наявний майданчик для проведення контрольного збирання.

Виробничі потужностіСучасне устаткування, кваліфікований атестований персонал, відмінний інженерно-технічний склад, грамотне і гнучке управління виробництвом дає можливість виготовляти якісно і в найкоротші терміни металоконструкції будь-якої складності. Продукція виробництва пройшла сертифікацію в «Державній системі сертифікації «УкрСЕПРО» (Сертифікат УкрСЕПРО №UA1.058.0173552-13 від 7.08.2013р. з терміном дії до 14.02.2018р. на «Колони та варцаби (фахверки) сталевих каркасів одноповерхових та багатоповерхових будівель» та Сертифікат УкрСЕПРО №UA1.058.0173557-13 від 7.08.2013р. з терміном дії до 14.02.2018р. на «Металоконструкції балок перекриття (покриття)»).

У компанії з 2010р. розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008, а з 2013р. – інтегрована система управління якістю та екологічного керування ISO 14001:2004.

Висока якість продукції виробничого комплексу підтверджується спеціалістами постійно діючої лабораторії з неруйнівного контролю ТОВ «ДОСВІД 2002», які мають значний досвід роботи та сертифіковані на UT та візуальний контроль ІІ-го рівня кваліфікації.

ТОВ «ДОСВІД 2002» співпрацює з надійними партнерами і постачальниками матеріалів та комплектуючих на довгострокових умовах і спеціальних пропозиціях.

Ми виготовляємо металоконструкції в Києві та Україні.

Строительство и ремонт – каталог строительных сайтов
Разработка сайтов

 

Читайте також статті по темі:

ИЗГОТОВЛЕНИЕ И МОНТАЖ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ

УНИКАЛЬНЫЕ ПОСТРОЙКИ: САМЫЕ КРАСИВЫЕ МОСТЫ В МИРЕ

ПРИ СТРОИТЕЛЬСТВЕ МОСТА В СИНГАПУРЕ ПРОИЗОШЕЛ ОБВАЛ КОНСТРУКЦИЙ

СТАЛЬНЫЕ КОНСТРУКЦИИ. ДОСТОИНСТВА И НЕДОСТАТКИ

МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ

ПРОИЗВОДСТВО МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ

МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ: ПРОИЗВОДСТВО

ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЕТАЛЛИЧЕСКИХ КОНСТРУКЦИЙ

ЗАВОД МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ

 

 

TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта