Цех по виробництву кованих виробів

Декоративні вироби з металу вважаються ознакою гарного смаку з епохи винаходу молота і ковадла. Сьогодні художня ковка однаково цінується любителями старовини і шанувальниками сучасних стилів в оформленні інтер’єру і ландшафтному дизайні. Компанія «ДОСВІД 2002» пропонує не просто приєднатися до загального замилування витонченими кованими виробами, але і заснувати прибутковий бізнес.

Виготовлення кованих виробів на замовлення

Ковані елементи вважалися вершиною художнього оформлення будинків ще століття тому. Чому вони популярні й сьогодні? Тому що своєю витонченістю вони уособлюють вікову традицію. Ажурні вироби під замовлення – це втілення унікального стилю та високої міцності. Особливо ті, що виконані досвідченими майстрами. Замовляючи у нас, ви отримуєте саме те кований виріб, який хотіли. Завдяки сучасному комп’ютерному обладнанню ми з точністю до елемента моделюємо виріб.

Цех по виробництву кованих виробів компанії “ДОСВІД 2002” пропонує наступні ковані вироби:

  • паркани;
  • хвіртки;
  • ворота;
  • альтанки;
  • решітки;
  • аксесуари для каміну;
  • мангали і багато іншого.
  • Використовувана технологія

Виготовлення кованих виробів відбувається за певним алгоритмом. Точне дотримання режиму кування дозволяє досягти якісного результату.

Як ми це робимо?

1. Вихідний металопрокат (коло, квадрат, труба, шестигранник або сталева смуга) піддається нагріву в печах малоокислювального нагріву.
2. Власне кування заготовок. З цією метою ми використовуємо пневматичні молоти, выкрутные машини і ручну ковальську зварювання для якісного і міцного з’єднання всіх елементів.
3. Щоб надати кінцевого продукту необхідну стійкість проти корозії, ми обробляємо його в печах. Вороніння, яке проходять ковані елементи, надає їм естетичну привабливість, блиск і характерний сталевий відлив. Можливо виробництво покриттів з імітацією бронзи або міді.

Якщо вам потрібні не просто красиві, але й міцні ковані елементи, звертайтеся в нашу компанію. Ми гарантуємо професійний підхід та швидке виконання замовлення. Весь асортимент кованих виробів представлений на нашому сайті www.kovka-dosvid.com

ОБЛАДНАННЯ

Цех оснащений професійним ковальським обладнанням

Верстат художньої ковки «АЖУР-1М»

Верстат художньої ковки «АЖУР-1М»Верстат художньої ковки «АЖУР-1М» – професійне ковальське обладнання, яке дозволяє виготовляти практично всі найбільш часто вживані в художній ковці елементи.

Професійний верстат «АЖУР-3»

Професійний верстат "АЖУР-3"Професійний верстат “АЖУР-3” призначений для виготовлення геометричних елементів з заготовки квадратного і круглого перерізу від 6 до 16мм швидкість виготовлення однотипних деталей.

Верстат художньої ковки "АЖУР-4"

Верстат художньої ковки "АЖУР-4"Верстат художньої ковки “АЖУР-4” дозволяє виготовляти «виту» трубу діаметром від 10 до 159 мм, з регульованим кутом підйому витка: 35°, 45°, 55° і 90°.«Вита» труба надає виробу не тільки оригінальний і неповторний вигляд, її можна використовувати в якості стійок для воріт, огорож, альтанок або ліхтарів, елементів меблів і багато чого іншого

Прес гідравлічний вертикальний

Прес гідравлічний вертикальнийПрес гідравлічний вертикальний для створення плоских фигурніх елементів.

Також в цеху є свердлильний верстат і ковальський горн, який  застосовується для розігріву металу перед куванням, цементування та інших операцій термообробки

Позвонить!
TOP сайтов StroimDom.com.ua UkrDom - всеукраинский портал Каталог ссылок. BAU.ua ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Besucherzahler
счетчик для сайта